מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

שאלה – הייתה לי תקופה שפחדתי משדים ורוחות זה חלק מהפחד של החושך להתגבר. אבל לא היו לי את הכלים הייתה לי תקופה שהייתי כמו מת מהלך מפחד מהחושך. בעזרת השם יצאתי מזה. האם התהליך שאני מתחברת לאור יגרום לי לא ליפול יותר לחושך?

תשובה– הביני כאשר הנך מדברת על להתחבר על אותם מחוזות חושך. מחוזות קיימים בעולמכם שלכם. מחוזות חושך אינם מביאים את אותו עצמכם לידי תהליך של צמיחה. מחוזות של חושך יוצרים בחייכם שלכם את אותה הבנה של אותו חושך. חושך אמיתי, ערפל, מסך. וכאשר אתם והנכם בהחלטתכם שלכם יוצרים את אותו החיזוק. חיזוק נוצר כאשר אתם בידיכם שלכם לוקחים את אותו מסך. מושכים אותו אט אט אט אט. כפי שאתם מגלגלים תריס. וכך הוא והינו אכן יוצר את ההתפתחות והגדילה בעולמכם שלכם.

הבינו לצאת מאותם מחוזות של חושך הינם בידיים שלכם. כפי שאת מגדירה את אותם שדים את אותם רוחות ואותם אלו אכן באים ממחוזות החושך כדי להפחיד. אולם רק אם את תצרי את אותו החוזק בלבבך. ותביני שאותו חוזק בלבבך אמור להיות מאותו עוז. מאותה התגברות, מאותה התמודדות, חיזוק הפנים, חיזוק המואר חיזוק אותו נשמה זו שלך. ורק כאשר את תביני שאת מחזקת את אותו הפנים את והנך יוצרת בהבנותייך שלך את אותה המלחמה האמיתית על אותו חושך באור.

הווה אומר כשהאור נכנס לאותו החושך הוא מאיר את פנים האדם למען התעלות מחודשת. האם הבנת?

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867