מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

שאלה – אני חשה שאני לא נותנת אמון בגברים וחשה פחד לתת את כולי אני חשה שאני צריכה לפרוץ את החסימה?

תשובה- כאשר את שואלת שאלה זו. מהו הדבר שאת והנך אינך סומכת על עצמך. אותו דבר מחזיר אותך בחזרה לזוגיות הראשונה שיצרת בחייך שלך. אותה זוגיות ראשונה הינה מקור בעיותייך. נסי ליצור את הקשר עם שלוש הזוגיות שיצרת לך. וכאשר את יוצרת את הקשר הנכון ואת ההבנה החדשה הקשיבי לתדר האמונה הפנימית שיצור בך את ההבנה המחודשת והחיזוק עם שינוי קו מחשבה חדשה.

אולם את והנך אמורה ליצור את אותה עבודה פנימית שנוצרה בתוכך להחזיר לחייך שלך את האמון האמונה ואת הנכון ולא את הקלוקל כפי שיצרת לך בנישואים ראשונים. את והנך פוחדת ואותה מילה פחד טמונה בקיומך שלך. הנך יוצרת את הפחד כקו שמירה שדואג לך ויוצר לך את השליטה. אותו מצב זה הינו למעשה יצר השרדות שאת מביאה על חייך שלך. והיצר הינו נכון.

לכן כאשר את פועלת מתוך הראיה הנכונה מתוך הראיה הפנימית ומתוך דרך שמיים את יוצרת בהבנותייך שלך את אותה הראיה האחרת. את קיבלת את אותם הזוגיות למטרת להחליט. את מתבקשת לבחור מאותה החלטה זו את עתידך שלך. אולם אנו מבקשים ממך חכי מעט צרי את אותו פסק הזמן צרי את אותו הלימוד הביאי את אותה ההבנה שאת בוחרת בחייך שלך את הלימוד מאותה מערכת נישואים ראשונה כדי שאותה מערכת נישואים חדשה לא תיצור את הקלוקל כפי שיצרת במערכת נישואים ראשונה. הביני את אותו המכנה המשותף שאת יוצרת באותם הבנות מכובדות וראי את אותה יצירה של אותה מערכת נשואים ומערכת חברתית חדשה. ראי מתוך המעוף את אותה ההבנה יוצרת ואת אותה הבנה נכבדת ואת אותה הבנה ראייתית של אותו עולם חדש מבחינתך שאת והנך אמורה ליזון ממנו ולהביא אותו לידי הבנת המושלמות. האם הבנת?

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867