מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

הנכם אמורים להבין כמה התפתחות רוחנית הינה מן החשובה ומן הנכון בחייכם כבני אדם.
הנכם אמורים להבין שאותה דרך ההתפתחות שלכם מתחילה מתוך עידן חדש ומכלה עצמה מתוך עידן אדמה. 

אותו עידן אדמה יוצר בחייכם משמעות של קושי, חסימות, חוסר הבנות, וחוסר תובנות, של תהליכים חסרי הבנה ומשמעות. ופניכם מועדות לעבר העידן החדש שיש בו משמעות של תהליכי שינוי, משמעות של צמיחה, של הבנות גבוהות ושל חיבור להתפתחות הרוחנית.

עם הכניסה לעידן החדש בתהליכי השינוי שכל אדם יצור בחייו הוא יתחבר לקלות ויחווה את הזרימה. כל אלו שמסרבים בתוקף לתהליכי השינוי ושאין בהם תובנות יצרו בחייהם את אותו הזעזוע הכאוטי, ויחושו כיצד אותה אדמה ניתקת מעל אותם רגלים אלו שלהם.

ואיננו מפחידים אתכם באותם רעידות אדמה שעלולות לקרות בחייכם שלכם, אולם הננו נותנים רק את אותה התחושה כדי לעורר בכם תהליכי שינוי.

ואנשים יכנסו למבוכים סגורים וחסומים, ולא יבינו לאן פונה דרכם. הם יחושו שכל דרך שאותם אלו פונים, תיסגר כמו אותו קיר של מוסך שיורד אט אט ונסגר מעליהם.

אותם אלו שהינם בהתפתחות הרוחנית, יבינו שכאשר דלת נסגרת בפניהם, דרך חדשה, אמורה להיפתח בפניהם, ועליהם למצוא אותה.

אולם אלה חסרי התובנות יבינו שלעיתים כל דרך שהם יחפשו, הדלת למעשה תינגף עבורם כדי ליצור בהם תהליכי חיפוש. וכל אותם אלו שדלתות רבות נסגרו בפניהם יחושו שהדרכים נסגרו בפניהם גם כן.
 
הם יחושו צורך בחיפוש מתוך הכאוס שיתעורר בתוך הסולר פלקסוס-בטן זו שלהם. הם יחושו שמרכזי האנרגיה משולש זהב-גרון, לב, סולר פלקסוס חשים כאוס פנימי חסר תובנות.
 
אולם אתם, שהכלתם את אותו התהליך של ההתפתחות הרוחנית הבאת את האור אל החיים שלהם ויצרתם עמו משמעות. הבאתם את אנרגיה לחייכם מתוך דרך, הבנה והתפתחות שאמורה להאיר את עיניכם לצורך פריצה והאצה קדימה, וחייכם למעשה מוגנים מכל אותם זעזועים כאוטים שאותם אלו אחרים יחושו.
 
הפכתם להיות חוד החנית של זמן לינארי קצר זה, מכוון שהזמן קצר בבריאה, ואין זמן להתעכב יותר. אין זמן להיות שאננים כמו אותה בת יענה שגופה בחוץ, וראשה בתוך האדמה. אין זמן יותר בבריאה, הזמן רץ והזמן טס, מבחינת אותה בריאה ומבחינתכם גם כן.
 
ולכן כאשר אתם נמצאים בתהליכי למידה, אותה התפתחות רוחנית למעשה פותחת לכם עולמות נרחבים, יוצרת בכם משמעות.
 
ואנו נסביר לכם, שכאשר אותו ספר חיים יצור את אותה המשמעות, תחושו כיצד אותו סכר נפרץ, וכיצד אתם והנכם למעשה מביאים על חייכם שלכם, משמעות חדשה ואחרת, שאתם הופכים להיות מורים, מורי על, ומורי דרך, וכל אותם אלו שנתקלו באותם דלתות חסומות ובאותם המבוכים למעשה יחפשו את אותו הכיוון. ואתם בידיכם שלכם לתת את אותו הכיוון ולהיות עמוד התווך של חייכם שלכם, ולהביא על חייכם משמעות חדשה ואחרת.
 
לכן עליכם קודם כל לסיים את אותם מחוזות של רגש, לסיים את אותם מחוזות של קושי ושל חושך ולומר להם שאינכם זקוקים להם יותר בחייכם. זה הזמן להסיר, להשיל, לגרש ולא להתחבר לאותו קושי זה יותר. 
כל אותם המחסומים נובעים גם מגלגולים קודמים והינם למעשה תיקונים, ועליכם לצור בהם משמעות. כאשר טיפלתם בתובנה זו פתחתם את אותה חסימה זו בחיכם, ועליכם ההבנות שהגעתם לכאן, כדי ללמוד כיצד למגר את אותה החסימה ולומר לחייכם שלכם שאינכם רוצים יותר בחיים שלכם תיקונים.
 
ודרך החיים שבהם אתם בוחרים אמורה להיות מתוך מטרות של הצלחה של תקווה ושל חיבור גבוה ליסוד המים והאוויר.
 
כאשר תתחברו לרגש הגבוה תחושו שפניכם מועדות לפריצה ולציר ההצלחה ולציר השפע של חייכם.
והנכם אמורים להבין ששפע והצלחה הנם חלק מהתפתחות הנשמה שלכם, למען להביא את האושר אל בתיכם שלכם, ואל הכלי, שזה הגוף שלכם, שיכיל עצמו לעולם ועד.
 
ואותו ידע חשוב של ספר החיים אמור להיות מתוך השלמות והטוהר ולא כל אחד מוכן להיכנס, לאותה רחבת הריקודים ולהיות הראשון. רק מי שנכנס ראשון לאותה רחבת הריקודים, הוא גם מרוויח.
 
וכאשר תצרו את אותה העצמה בחייכם תחושו שלמות פנימית ותחושה של הצלחה מתוך דרך כוללת של התפתחות רוחנית שתביע בכם אושר פנימי מכיוון שיצרתם בחיכם שלכם קיום מתוך הנכון.
 
היו מבורכים. תודה לכם. 

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867