מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

ספר החיים מדוע נקרא כך? - הסבר מתוקשר

אותם חומרים אלה שאותה אחת (חיותה) משתמשת, הינם למעשה אותו ידע שהיא קיבלה כאשר הייתה בגלגול קודם דינה בת פרעה באותה מצרים העתיקה. באותה התקופה אותה אחת יצרה בהבנותיה את הדרך ואת מהות ריפוי מאותו אל אלינוס ששלט באותה תקופה במצרים העתיקה.
וכאשר אותה אחת-חיותה הגיעה לאוויר העולם כשליחה. הינה אמורה להתחבר וליצור את אותו הריפוי של אותה מצרים העתיקה אשר היה שם, ולהביא אותו לאותם חיים אלו כאן ועכשיו.
הידע הינו למעשה מיידעים ותדרים הבנתים שיוצרים את אותם ההבנות והתובנות, הן אצלכם והן אצל אותם אלו אחרים – למען ריפוי הלב וריפוי הנשמה.
באותה מצרים העתיקה כאשר אותו אל אלינוס שלט ויצר עמה את הטיפולים אותם אלו לא תועדו כלל. אולם כיום כאשר נשמתה של דינה התגלגלה לנשמתה של חיותה אותה אחת התבקשה לצור את אותה המשכיות הגלגול בעידן חדש, וזאת כדי להביא כל אחד מכם שהינו מטפל בנשמתו לצור את תהליכי הריפוי הן אצלו והן אצל אחרים – ואין אחד בבריאה שאינו מבקש להביא על חייו שלו ריפוי.
אולם כדי להביא את אותה דרגה רוחנית של אותו ריפוי. הנכם אמורים לעלות שלב אחר שלב באותם מדרגות הבנתיות (השלבים הלימודיים) וליצור את אותו הקשר עם אותו אל אלינוס, שהינה האנרגיה החדשה ששלטה במצרים העתיקה אנרגיה זו שמגיעה מיסוד אוויר הינה גם האנרגיה ששייכת לעידן החדש. דרכה הנכם מתחברים לתהליכי קידום ושינוי בחיים שלכם.
הבינו כל אחד שנמצא בחיים אלו כאן הינו למעשה ספיח של אותם נשמות שיצאו מאותה מצרים העתיקה. ספיחים שמבקשים להביא על חייהם את הקשר הנכון עם אותם הבנות הגבוהות של אותה אנרגיה חדשה השייכת ליסוד האוויר ולעידן האדמה.
מכיוון שעידן חדש זאת אנרגיה שבוראה מציאות, ואנרגיה שמחברת דרך הבנות את אותו האיזון בין גוף נפש נשמה, לידי הבנות והתחלות חדשות, בעזרת תדרים חדשים.
הבינו, כל אחד ואחד יצא ממצרים העתיקה או שנולד באותו המדבר כאשר פנה לארץ ישראל, ואנו מזכירים לכם שוב שכאשר הלכתם במדבר ארבעים שנה, למעשה החלפתם נשמות. החלפתם דור. עם שלם קם מאותה מצרים העתיקה עד לאותה ההגעה לארץ ישראל.
עם שלם שמכיל נשמות מרובות שנושאות בתוכן ידע שאינו מתועד כלל, וכאשר אתם תהיו מחוברים לאותו ידע שמכיל ריפוי נשמתי, ריפוי הבנתי תחושו שהנכם מתחברים לכוח וליצר הפנימי שטמון בתוככם.
אלו הם למעשה אותם ההבנות שמצויות בספר החיים של כל נשמה ונשמה, ואכן זה שם הידע שאתם והנכם אמורים לקבל – "ספר החיים".
כי מאותו ספר חיים, אותה נשמה זו שלכם תפרוץ קדימה כאשר תהיו מחוברים באותם הבנות גבוהות.
וכאשר אותה אחת (חיותה) צוחקת ומגחכת על אותה מילה חיים שיש לה במגווני קורסים שונים שקיבלה מהבריאה שהשם חיים שגור בתוכם. את חיותה צריכה להבין. את והנך נקראת על אותו סבך חיים (סבי היה פרטיזן ביערות בריאנסק בפולין) על אותה ההבנה והאהבה שאותו אחד קיבל בדרכו שם בפולין באותה תקופה שהנכם קוראים לה שואה. הביני, הוא העמיד על אותו צלם נשמתו את אותה ההצלה של אותם נשמות, וכאשר אותו אחד חרף את נשמתו באותה התקופה, את והנך קיבלת את שמו.
ואת, יש בך את אותה הלוחמה הלוחמנית למען אותו ידע יקום ויובן, וזאת במטרה לתת את הכלים. להעביר את אותם נשמות מאותו תדר עידן ישן לתדר של העידן החדש, וזאת במטרה להביא חיים על אותם אלו אחרים בעולמכם.
 
88 שעורים של "ספר החיים" שנושאים בתוכם תדרים טיפוליים מדהימים שהגיעו מבריאה מספר 8 הסתיימו. 
"ספר החיים" מכיל בתוכו תדרים שמחברים בין יסוד המים-הרגש לעידן החדש יסוד האוויר. חיבור זה נעשה על ידי תדרי אנרגיה ששייכים לעידן החדש.

הידע מתקבל מאנרגיה גבוהה ששמה אלינוס כאשר יהווה מחבר ומעודד לתהליך סיום של כל נושאי הרגש ו-קריון עוזר לחיבור התהליך. הידע התקבל בתקשור כדי לחבר אותך לשינוי ולצור מעבר קל לאנרגיה של העידן החדש.

שלושת הישויות יהווה, קריון ואלינוס בעזרתן האדיבה של ישויות נוספות וגבוהות כמו: מטטרון, ומלאכים רבים וטובים המגיעים לעזור, ולחבר אותך לקלות ולתדר של העידן החדש. בשיעור ראשון ששמו "סיומות הרגש" התקבל השם "ספר החיים". הוא נקרא כך מכיוון שהינו מהווה מכלול של שעורים בנושאים שונים הקשורים לתיקונים ולקשיים שנגררים לחיינו מגלגולים קודמים עד חיינו היום.

כל שעור מהווה כלי טיפולי למטרת תיקון הרגש או הכאב שטמון בתוכך.
"ספר החיים" הינו קואצי`נג רוחני שמחבר אותך לשחרור, לשינוי ולעוצמה. 
כאשר הנך מתחיל את תהליך ההתפתחות הרוחנית, ומבין מדוע הגיע הקושי לחייך ומה היה מטרתו. שם מתחיל תהליך הריפוי והחיבור המשמעותי עם המדריכים.
בהוראת המדריכים הידע נלמד בקבוצה. יש חשיבות רבה ללימודי קבוצה דרכה הנך מתחזק ומתחבר לצמיחה.

וכפי שנאמר באחד התקשורים:
"ומכל מלמדי השכלתי"
אני מזמינה אותך להצטרף, ללמוד ולהתפתח באחת מהקבוצות הקרובות לביתך.
לפרטים צור עמי קשר
באהבה

חיותה
0522-802867

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867