מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מהו ספר החיים

ספר החיים-חיבור לקלות ולעידן החדש הינה סדנה בת 88 שעורים שהתקבלו בתקשור.

הסדנה מכרזת בתוכה טיפולים רבים הקשורים בהתפתחות האדם והנשמה. ומחולקת לספרים. בכל ספר יש 12 שעורים.

תפקיד המיידעים להעצים את האדם ואת המטפל שבו.

השעורים של ספר החיים מטפלים נקודתית בכל הנושאים האישיים, עד ליצירת פתרון כולל של סיום תיקונים המורגשים כתחושה של קלות רגשית, וזרימה אנרגטית בגוף-נפש-נשמה ובחיים בכלל.

המיידעים מוגדרים כאימון רוחני שתפקידו: יצירת איזון נשמה-נפש-וגוף ומעניקים לאדם כלי משמעותי יישומי של התפתחות רוחנית מתוך הבנת התדרים ששייכים לעידן החדש. 

השם ספר החיים ניתן בשיעור הראשון. הוא נקרא כך מכיוון שכל 88 השעורים מהווים מכלול של תיקונים בנושאים שונים. אלו נגררים לחיינו מגלגולים קודמים עד חיינו היום וזאת במטרה שנתמודד ונתקן.

אצל כל אדם קיים ספר החיים שונה משל אחרים אבל מכלול כל הרגשות אצל בני האדם זהה לכולם. תיקונים קיימים אצל כל נשמה ונשמה ברבדי הקושי שונים.

כל שעור מלמד, מעשיר את האדם, ומחזק אצלו את המקומות הרגשיים החלשים עד שהוא חש חזק רגשית ומאוזן.

מדוע הוא נקרא כך ומי הם המדריכים?

מהו התדר של העידן החדש?

כדי להבין מהו התדר של העידן החדש צריכים להבין מהם ארבעת היסודות: אש, אוויר, מים, ואדמה. ומה חשיבות הקשר ביניהם. בלמידה של ספר החיים נכיר את ארבעת היסודות, ונלמד כיצד להשתמש בהם בחיי היום יום מתוך מטרה אחת והיא לשאוף להגיע לאיזון מתוך עוצמה פנימית.

המיידעים של ספר החיים מחזקים ומטפלים בכל נושאי הרגש ומחברים את האדם להבנה של יסוד האוויר–התדר של העידן החדש למען יצירת תהליכי השינוי. 

המיידעים מחולקים לספרים המכילים 12 מפגשים כל אחד ונלמדים לפי ההתפתחות של האדם. 

כל צעד בלמידה של "ספר החיים" הוא צעד בהתפתחות של ספר החיים השייך לחיים שלך. כאשר אתה לומד מתמודד ומתקן. אתה מעצים את עצמך, פורץ את גבולות הפחד מתוך אנרגיה חדשה וטהורה, ומתחבר לעוצמה פנימית ולקלות – זה התדר של העידן החדש.

מדוע דווקא כעת צריך ללמוד את "ספר החיים"?

התדר של עידן אדמה חיבר את בני האדם לקשיים שהגיעו עוד מגלגולים קודמים. מבחינה אנרגטית, שנת 2012 סימלה פתח לעידן חדש. תפקיד העידן החדש לצור התחלות חדשות, מתוך הבנה להעניק לבני האדם את הכלים הדרושים כיצד להתנהל בחיים מתוך תחושה של קלות, ללא כובד של הבנות שגויות שגורמות לקשיים ולחסימות.

אולם כדי להתחבר לתחושת הקלות, בני האדם צריכים להבין להכיר ולהיות מודעים לחסימות הרגשיים שמעכבות אותם להיות מי שתמיד רצו.

ברגע שמטפלים בחסימות אלו התחושה שהכל נפתח וזורם בשקט ושלווה.

מדוע יש חשיבות לטפל ולסיים את כל התיקונים? כדי שאותם חסימות לא יצוצו שוב, כתיקון בשלב מתקדם יותר. כי ברגע שנוצרה הבנה, נוצר התיקון – כך בעזרת התדרים מעגל הקושי/הסבל הרגשי מסתיים.

כיצד לומדים את ספר החיים?

"ספר החיים" הינו אימון רוחני שמחבר אותך לתהליכי שחרור, שינוי ועוצמה. הלימודים עוזרים לשנות דפוסים שהתקבעו שנים. דפוסים שמעכבים אותך להיות אתה ולהרגיש חופשי ומשוחרר.

כאשר הנך מתחיל את תהליך ההתפתחות הרוחנית, ומבין מדוע הגיע הקושי לחייך ומה היה מטרתו. שם מתחיל תהליך הריפוי והחיבור המשמעותי עם המדריכים.

בהוראת המדריכים הידע נלמד בקבוצה בלבד. בדרכו שלו הוא מטפל ומשחרר חסימות רגשיות על ידי הבנה והשמעת תדרים. 

הספר בלבד אינו תחליף ללימודים בקבוצה. יש חשיבות לקבוצה, כי קבוצה היא כוח שתפקידה להעצים את האדם. דרכה הנך מתחזק, צומח ומבריא את התודעה שלך בחשיבה אחרת ובתדר אחר של שמחה וזרימה.

באנו לחיים לטפל בכל החסימות שמעכבות אותנו להיות אנחנו. הגענו לחיים להיות מאושרים שמחים ומרוצים. אם לא נעשה שום צעד עבור עצמנו אף אחד לא יעזור לנו להיות אנחנו.

לפרטים נוספים השאירו הודעה בצור קשר.

או תתקשרו – 0522-802867

חיותה אפשטיין

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867