מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מהו ספר החיים

ספר החיים הינה סדנה בת 88 שעורים שהתקבלו בתקשור, ומכרזת בתוכה טיפולים רבים הקשורים בהתפתחות האדם והנשמה. תפקיד המיידעים להעצים את האדם ואת המטפל שבו.

השעורים של ספר החיים מטפלים נקודתית בכל הנושאים האישיים, עד ליצירת פתרון כולל של סיום תיקונים המורגשים כתחושה של קלות רגשית, וזרימה אנרגטית בגוף-נפש-נשמה ובחיים בכלל.

המיידעים מוגדרים כאימון רוחני שתפקידו: יצירת איזון נשמה-נפש-וגוף ומעניקים לאדם כלי משמעותי יישומי של התפתחות רוחנית מתוך הבנת התדרים ששייכים לעידן החדש. 

השם ספר החיים ניתן בשיעור הראשון. הוא נקרא כך מכיוון שכל 88 השעורים מהווים מכלול של תיקונים בנושאים שונים. אלו נגררים לחיינו מגלגולים קודמים עד חיינו היום וזאת במטרה שנתמודד ונתקן. כאשר כל אדם מכיל את ספר החיים של חייו, וכל התיקונים קיימים אצל כל נשמה ונשמה ברבדי הקושי שלה. כל שעור מלמד, מעשיר את האדם, ומחזק אצלו את המקומות הרגשיים החלשים עד להעצמה.

מדוע הוא נקרא כך ומי הם המדריכים?

כאשר ירדו המיידעים של "ספר החיים" אני (חיותה) הייתי כמדיום. לא ידעתי מה הולך לרדת. עצמתי את עיני ונתתי למילים להיאמר בתקשור חי לפני קבוצה. הידע הוקלט, הודפס כספרים, וצרוב על גבי דיסקים שמשמשים חומר לימוד עבורי ועבור התלמידים שלי. 

מי שלומד את "ספר החיים" יכול ללמד את המיידעים ולהעביר אותם הלאה, ובכך הוא מתחבר אל השפע.

הידע התקבל מאנרגיה גבוהה ששמה אלינוס שהוא האנרגיה של העידן החדש. כאשר מצטרפים אל המיידעים של "ספר החיים" אנרגיות נוספות ששמן: יהווה, קריון ומדריכים חשובים נוספים. 

בתובנות הגבוהות שאלינוס מעניק דרך הידע, הוא מוביל את האדם מעלה ומחבר אותו לתדר של העידן החדש, כאשר לאנרגיה של יהווה יש תפקיד חשוב במיידעים. יהווה תומך, מחבר, מעודד ועוזר להבין את כל נושאי הרגש עד לתהליך סיום הבנת התיקונים. לקריון יש חלק משמעותי בתהליך מכיוון שהאנרגיה שלו מגיעה כדבק, המחבר בין שתי האנרגיות החזקות ששמן יהווה ואלינוס – התהליך מתבצע בשילוב משותף לשלמות תהליך האיזון. כל שעור מהווה כלי טיפולי למטרת תיקון הרגש או הכאב שטמון בתוכך.

שלושת הישויות יהווה, קריון ואלינוס בעזרתן האדיבה של ישויות נוספות וגבוהות כמו: מטטרון, ומלאכים רבים וטובים מגיעים גם כן לעזור. כולם מוזכרים במיידעים של ספר החיים ומורגשת בהם האנרגיה של חיבור לתדרים של העידן החדש, כלומר העצמת יסוד האוויר-תובנות וטיפול ביסוד המים-הרגש.

מהו התדר של העידן החדש?

כדי להבין מהו התדר של העידן החדש צריכים להבין מהם ארבעת היסודות: אש, אוויר, מים, ואדמה. ומה חשיבות הקשר ביניהם. בלמידה של ספר החיים נכיר את ארבעת היסודות, ונלמד כיצד להשתמש בהם בחיי היום יום מתוך מטרה אחת והיא לשאוף להגיע לאיזון מתוך עוצמה פנימית.

המיידעים של ספר החיים מחזקים ומטפלים בכל נושאי הרגש ומחברים את האדם להבנה של יסוד האוויר–התדר של העידן החדש למען יצירת תהליכי השינוי. 

המיידעים מחולקים לספרים המכילים 12 מפגשים כל אחד ונלמדים לפי ההתפתחות של האדם. 

כל צעד בלמידה של "ספר החיים" הוא צעד בהתפתחות של ספר החיים השייך לחיים שלך. כאשר אתה לומד מתמודד ומתקן. אתה מעצים את עצמך, פורץ את גבולות הפחד מתוך אנרגיה חדשה וטהורה, ומתחבר לעוצמה פנימית ולקלות – זה התדר של העידן החדש.

מדוע דווקא כעת צריך ללמוד את "ספר החיים"?

התדר של עידן אדמה חיבר את בני האדם לקשיים שהגיעו עוד מגלגולים קודמים. מבחינה אנרגטית, שנת 2012 סימלה פתח לעידן חדש. תפקיד העידן החדש לצור התחלות חדשות, מתוך הבנה להעניק לבני האדם את הכלים הדרושים כיצד להתנהל בחיים מתוך תחושה של קלות, ללא כובד של הבנות שגויות שגורמות לקשיים ולחסימות.

אולם כדי להתחבר לתחושת הקלות, בני האדם צריכים להבין מהם החסימות שלהם ולטפל בהם, כדי שאותן חסימות לא יצוצו כתיקון בשלב מתקדם יותר – ברגע שנוצרה הבנה, נוצר התיקון – כך בעזרת התדרים מעגל הקושי מסתיים.

כיצד לומדים את ספר החיים?

"ספר החיים" הינו קואצ`ינג רוחני שמחבר אותך לתהליכי שחרור, שינוי ועוצמה. 
כאשר הנך מתחיל את תהליך ההתפתחות הרוחנית, ומבין מדוע הגיע הקושי לחייך ומה היה מטרתו. שם מתחיל תהליך הריפוי והחיבור המשמעותי עם המדריכים.

בהוראת המדריכים הידע נלמד בקבוצה. בדרכו שלו הוא מטפל ומשחרר חסימות רגשיות על ידי הבנה והשמעת תדרים. 

הספר בלבד אינו תחליף ללימודים בקבוצה. יש חשיבות לקבוצה, כי קבוצה היא כוח שתפקידה להעצים את האדם. דרכה הנך מתחזק ומתחבר לצמיחה.

הקדימו להירשם כדי לעלות תדר, במטרה להתעצם ולצור תהליכים חדשים בחיים מתוך זרימה קלות והתפתחות רוחנית. 

וכפי שנאמר קודם בשלב מתקדם של הלמידה ניתן אף ללמד את הידע במעגלי התפתחות ולהתחבר לתהליכי שפע.

לפרטים נוספים צרו קשר

חיותה אפשטיין
0522-802867

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867