מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

סיום שנה והתחלה של שנה חדשה

שנת 2016 הייתה שנה של סגירת מעגלים והתחלות חדשות. הנכם התחלתם לצור את אותו חילוף של עידן עוד 2012, ומאותה שנה נשמתכם מאיצה בשנות הזמן שלכם לתהליכים של שינוי.

כאשר אתם בתהליך הזמן הנכם אמורים לייצר משמעות כבירה של עשיה מתוך ההתפתחות הרגשית. הנכם רואים ומבינים שנשמות חדשות מגיעות לעולם, ויש גם נשמות שאינן בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלהם שמסיימות את עולמם. אולם אל דאגה אותו תהליך הינו תהליך שנובע מתוך חתימה נשמתית, כי אותם אין בהם את אותה הזיקה לתהליך ההתפתחות שמתחיל בעוצמתו מהשנה החדשה.

אתם הגעתם לעולם לצור הבנה של התפתחות, לצור הבנה של חיבור, לצור הבנה של: להאדיר את האני הפנימי שלכם, ולצור את אותם גחמות של חיבור לרצונות הנשמה שלכם. אותה הבנה נעשית מתוך הקשבה לעצמכם, דרך פיתוח אישי, והתפתחותכם בשבירת חומות הגנה ופריצת גבולות חדשים. בתהליך זה הנכם יוצרים את דרך השינוי. אולם הפחד מכנן בכם ויוצר מתוככם את אותם התהליכים שבו הנכם חשים את העצירה שאינה מניבה בכם מאומה. בדרככם שלכם הנכם אמורים להתחבר ליסוד האויר היסוד של התובנות שיש בו את משב הרוח של הפיתוח האישי שמעצים את האומץ להתמודד עם כל שלב ושלב בחיים שלכם.

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867