מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

סדנת ספר החיים חלק א מתחילה בתאריך 19.1.21 לימודי בוקר

שנת 2020 הקורונה! בהחלט יצרה תהליך של שינוי. פוסט חשוב ממליצה לקרוא עד הסוף❤

קורונה יקרה, לרגע אחד לא פחדתי ממך.

ההתכנסות בבית עשתה לי רק טוב. יצרה בי מאין שקט כזה בדיוק כמו שחיפשתי כשהייתי נוסעת להודו לסיים את הספרים שלי ולעשות ריסטארט.

בתקופה זו של הקורונה, הקשבתי הרבה לעצמי, ובעיקר לשקט סביב. שקט שהיה לו המון מה לומר לי, והוא אמר הרבה.

רק להקשיב לציוצי הציפורים, ציוצים שלא תמיד שמתי את ליבי אליהם, מלאו אותי באושר ושמחה.

התמקדתי רק במה שחשוב, בעשייה שלי שמתמקדת באנרגיות החדשות, וניסיתי להבין מהי הדרך הנכונה ביותר לפי רצונות ההדרכה, אפילו חבילת קלפים חדשה שעוזרת להתבוננות פנימית, נולדה בזמן הזה ונקראת "מה זה אומר לך?" 

ניסיתי להבין, מהי הדרך הנכונה ביותר שלי, שלנו, שלכם ושל הרבה אנשים שאינם מבינים במדויק מה הנתיב הנכון ביותר עבורם. את הידע הזה מעניקים המדריכים.

והחשוב מכל, ברכתי את הידע הנפלא שנקרא "תודעה חדשה", ידע שהחל לרדת טרום הקורונה 19.11.19 שתפקידו, להכין אותנו לזמנים אלו של עידן חדש. עם הסבר, הדרכה ותובנות שמעשירות את התדר ואת התודעה שלנו.

הידע ירד אחת לשבועיים ויש בו מדרגות של התפתחות מובנים. בדיוק כמו שהבריאה, והמדריכים רוצים עבורנו.

מרגע שהתחלתי לתקשר מעל כ- 22 שנה אני עוסקת בנושא שקוראים לו עידן חדש, לאט לאט התיקשורים התעצמו, והעניקו לי ידע רב הן בספרים שיצאו לאור, והן בספרים שעדיין גנוזים כקובץ במחשב.

חשוב לי לספר על הידע הנפלא שירד עבורי בתקשור, לפני כ-10 שנים שנקרא "ספר החיים-חיבור לקלות ולעידן החדש". 88 שעורים של ידע מדהים הגיע לעולם, לימד והכשיר תלמידים ומורים רבים איך לטפל בכל נושאי החיים כולל רגשות, תיקונים עד טיפול בגוף.

משתפת אתכם שנעזרתי בשעורים האחרונים של הידע שנקרא "ספר החיים" לטפל בעצמי כאשר עברתי תאונת דרכים, ובעקבותיו כתבתי את הספר "כאשר הגוף מדבר". (שתורגם לאנגלית ורוסית).

אני חוזרת שוב לזמן הזה היום, שיש בו חושך לאור, זמן שמבקש יותר אור להעיר, ולהאיר את החושך התודעתי שבנו. וזה תפקיד הידע החדש שנקרא "תודעה חדשה", לחזק את הקשר/תקשורת שלנו עם המדריכים, ולחדד בתוכנו את האינטואיציה.

הידע מגיע כדי שנבין איך להתמודד עם החיים בכל מצב, בכל טלטלה, בכל שינוי, ולהיות מדויקים ומדייקים לחיים. להיות בתודעה של כינוס פנימי, ולקבל מסרים מהמדריכים האישיים שלנו, כי זה עבורנו בלבד.

הקורונה עשתה לאנושות דבר מדהים היא יצרה תובנה של עיקר ותפל, והאירה בנו דבר חשוב והוא: אנחנו.

הבריאות הפכה להיות מקום ראשון, והאני – הרגשות שלנו, הפחדים שבתוכנו התפרצו והפכו לעיקר. זה היה תהליך חשוב כי ברגע שרגשות ופחדים צפים ועולים למודעות מתחיל תהליך טיפול/ריפוי חשוב שנקרא גם: סיום תיקונים.

רגשות תמיד תפסו מקום נרחב בחיים שלנו, הם אלו שהאדירו את תחושת הקושי.

משחקי כוחות רגשיים, וזיכרונות של ילדות לרוב גם האפילו על האור. הם היו כמו כבלים רגשיים שיצרו עצירה במקום, ולא נתנו להתקדם קדימה. זאת הייתה מלחמת כוחות אישית בין אנשים, בין בני זוג, והעיקר בין אדם לעצמו. שהעצימו את ההצפה הרגשית.

לא פעם נשאלתי למה זה קרה לי? למה מגיע לי? ועוד שאלות שכאלו שהמטופלים שלי רצו לקבל תשובות. אבל דבר אחד משמעותי הדהד תמיד והמילה הייתה: "שנו/תעלו תדר. תלמדו איך להפוך את יסוד האוויר שזה התובנות ליסוד משמעותי יותר מיסוד המים – ההצפה הרגשית".

אני יכולה להעיד על כמויות של טישו שנזרקו לפח בקליניקה שלי, ודמעות שנוגבו באהבה ושחרור, ואח"כ העלו חיוך ותחושה של הקלה.

דמעות זה נפלא. זה שחרור של רגשות מיותרים, ואני בהחלט ממליצה לסיים את הרגשות הכואבים שאני קוראת להם רגש נמוך ולפנות מקום כדי להתחבר לרגש הגבוה שמדבר על צמיחה, אהבה, ועל התפתחות.

ואני חוזרת שוב לתחילת הקורונה שהרגשות שהיו חבויים פנימה התפרצו בעקבות חוסר וודאות ופחדים ללא מענה.

והתחושה הייתה של: חושך על פני תהום, כאשר "רוח אלוהים" שזה האמונה שיהיה בסדר, ושהתקופה היא ברת חלוף תנסה לעשות סדר בכל החשכה הזאת.

וזה מה שעושים השעורים של "תודעה חדשה". מייצרים את הסדר הפנימי שאנחנו זקוקים לו כל כך, כאשר המילים החכמות של המדריכים מובילים אותנו להבין: איך לצמוח בדרך שהיא העיקר.

איך ליצור העצמה אישית על ידי האפשרות לשאול שאלות, ולקבל תשובות בזמן השעורים בתקשור חי.

וגם מי שלא נוכח בשעורים. יכול בהחלט להקשיב למסרים הנפלאים הללו דרך השיעורים המוקלטים באתר ולעשות עבודת מודעות נהדרת עם עצמו.

השיעורים מדברים על צמיחה, על התפתחות, על אנרגיה ותדרים שמאירים את החושך בתוכנו לאור גדול.

אלו שהבינו/למדו את השיעור התודעתי איך לצמוח, ולא נתנו לפחד מקום – הם אלו שעלו תדר, לרגש הגבוה.

החושך התודעתי זה דבר נורא מצד אחד כי הוא מהווה בלבול אחד גדול מלווה בחרדות ואף דכאון, אבל מצד שני יכול להיות המתנה הטובה ביותר שאנחנו יכולים להעניק לעצמנו.

והמתנה היא הלמידה, העצמה, יצירת תהליכי שינוי מתוך הבנה שאם העולם נעצר מלכת, עלינו להתאים עצמנו אליו. כלומר, להבין איך לצמוח יחד.

והצמיחה היא: קודם אני ועצמי, אני והסביבה שלי, ואחר כך אני והעולם.

כי ה'אני' הוא הדבר החשוב שנוכל להבין, וראינו את זה כאשר החיים, ותחושת ההישרדות הפכו להיות מקום ראשון.

אני מאמינה שברגע שנטפל בעצמנו, ברגע שנחזק את התדר שלנו יהיה בנו הכוח להפוך לאור גדול, ולהוביל את עצמנו לעשייה נכונה ולמימוש מדויק של הצלחה.

את כל השיעורים של תודעה חדשה תוכלו למצוא בחנות באתר. 

חיותה אפשטיין

 

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867