מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מ.פ

בוקר טוב וחג שמח יקירה
מרגישה שאני חייבת לשתף אותך, לפני כחצי שנה התחילו אצלי כאבים בגוף, בעיקר בשורש כף יד שמאל וברגליים, תחושה של שרירים תפוסים אבל בהרבה יותר כואב משריר תפוס, התחלתי סדרה של בדיקות, לילות ללא שינה, הייתי מתעוררת מספר פעמים בלילה מהכאבים ומתחושה שיש לי כדורי אש בידיים, עברתי המון בדיקות החל מבדיקות דם הפשוטות ביותר ועד צילומים, מיפוי עצמות ו-mri, כל הבדיקות יצאו תקינות אל הכאבים המשיכו, נתנו לי כדורים נוסח סימבלטה וכדורי שינה אך הכאבים לא נעלמו. הבנתי שרק אני יכולה לטפל בעצמי.
וכאן את נכנסת!!!
כשהתחלתי לנסות להבין מה פשר הכאבים פרסמת בפייסבוק את הספר החדש: ״כאשר הגוף מדבר״, לא מצאתי אותו בחנויות וביקשתי להזמין אותו, מיותר לציין כמה מהר קראתי אותו בשקיקה כדי להבין מה יש לי, החשדות שעלו הם שיש לי תשישות כרונית ואולי התחלה של פיברומילגיה שכן רק ארבעה נקודות זוהו.
קראתי את הספר בהנאה ועם זאת בידיעה שכבר ידעתי את התשובות ועדיין הספר אישרר את תחושותיי, הרבה פעמים הרגשתי שכתבת את הדברים עליי. לדוגמא הפרק של נדודי שינה, עכשיו אני מבינה שכנראה המדריכים שלי ניסו לדבר איתי אבל מנעתי את זה עם כדורי שינה, הפרק על תפקידי האצבעות, שורש כף היד והשרירים בכלל!
אני אמנם טיפוס רוחני, עושה מדיטציות אבל כנראה מרבה להקשיב ולייעץ לאחרים וקצת שכחתי את עצמי!
לוקחת הרבה מהספר, מבינה שיש לי חוסר איזון בצ`קרות, עלי ללמוד לאזן אותם (מודה שניסיתי מספר פעמים, אבל כנראה אדם אחר צריך לאזן אותם) וללמוד להיפתח יותר לאור!
חיזקי ואימצי שליחה יקרה!!!!
תודה!
אז ברצוני להודות על הספר הנפלא, אשרייך!!!

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867