מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

משמעות החיים כללי המשחק של העידן החדש – הקדמה מהספר

"אנו נקרא לידע זה משמעות החיים. זאת כדי שאדם יבין שאם הוא ידע להתחבר לתהליכי התפתחות הוא יוכל לממש את חייו. ככל שאדם יממש את עצמו הוא ייצור בחייו משמעות, ומתוך המשמעות הוא יחווה שינוי.  הדבר אמור להתקיים מתוך כר נוח ומתוך תובנות גבוהות, ולא מתוך הרגש. אתם אמורים להבין שהידע אמור ליצור בכם התפתחות רוחנית מכיוון שהוא מגיע מתוך ההבנה, ולאו דווקא מתוך התיקונים". 

הקודם
הבא

הקדמה

ידע זה ירד לעולם במטרה ליצור עמכם התפתחות רוחנית, כדי שתבינו שיש עדיין נשמות וספיחי נשמות שמבקשות לסיים את תחושת הקושי שמהווה חלק מחייהם. 

אצל נשמות רבות קיים קושי מכיוון שבעולמכם נוצר הלך רוח של אנשים שמפחדים להתחבר למיידעים מתוקשרים שיוצרים שינוי, למרות שמיידעים אלו מגיעים במטרה לעזור לנשמות לסיים בקלות את הלך חייהם הרגשי, וזאת כדי שיתחברו לאנרגיה של העידן החדש מתוך הקלות. 

אנו מודעים לזה שאנשים רבים עדיין פוחדים משינוי תודעתי זה, ואנו רוצים ליצור בכם תובנות נוספות, מתוך ידע נוסף שידבר על הבנות בין אדם לחברו, בין אדם לסביבה, בין אדם ליקום ובין אדם לעולם שהוא נגזר ממנו. 

ידע זה אמור להאיר את חייך כדי שתבין שמתוך תהליכי שינוי שהנך אמור להתחבר אליהם בעקבות האנרגיה של העידן החדש, אין לפחד מתהליכי השינוי כלל מכיוון שאין בהם משמעות, אלא יש בהם הצורך הַנִשמתי לחזק אותך כאדם.

ידע מתוקשר זה יש בו תובנות של דרך חשיבה והתפתחות רוחנית אישית עבור כל אחד. ואנו רוצים ליצור בכם תובנות כדי שתבינו את התהליכים של חשיבות האדם בבריאה, שתבינו: 
·  מדוע קיים האדם בעולם היקום? 
·  מדוע נשמתו של האדם זועקת לסיים תיקונים? 
·  מה הסיבה שנוצרים מפגשים בין אדם לחברו – כיצד מתקנים זאת? 
·  מדוע האדם חש סבל בחייו ולעתים אף דעיכה משמעותית עד להתרסקות טוטאלית שיוצרת בו כאב רגשי וכאב פיזי? 

התפתחות האדם והנשמה נוצרת מתוך הבנה שהאדם לא תמיד מבין מדוע הוא הגיע לעולם. האדם חושב שהוא הגיע במטרה להיוולד, להתחתן, להקים משפחה, לעבוד ולחיות את החיים השגרתיים שמלווים אותו כריטואל קבוע. ריטואל שהופך עם הזמן למצבים של חוסר עניין ולעתים אף לסבל ולתחושת השרדות. לא תמיד האדם מודע לכך שהוא הגיע לעולם מתוך תכנית בריאתית של היקום. 

היקום למעשה שולח את האדם כדי שהוא, מתוך דרך חייו, התנהגותו והתנהלותו, מתוך התובנות והמעשים שהוא פועל או יוצר לפיהם בהלך חייו, ילמד כיצד להתמודד וזאת במטרה לסגור תיקונים בכל ספרייה קוסמית אשר ביקום. ובייחוד כדי שיסגור תיקונים בספרייה הקוסמית הפרטית של הנשמה של אותו האדם.

תפקידה של הספרייה הקוסמית ביקום לעורר בנשמת האדם תובנות ולשלוח את האדם לצאת לאוויר העולם, כדי שיחיה את החיים מתוך ההבנה של: "ילכו הנערים וישחקו לפנינו". זהו אמנם משפט מהתנ"ך, אבל כך הבריאה רואה את הצורך הנִשמתי של היקום: לשלוח את בני האדם כשחקנים של הבריאה, וזאת כדי שדרך התנהגות בני האדם הבריאה תלמד מהם ותסיק את מסקנותיה לגלגולים הבאים של הנשמות אחרות, ותסיק מסקנותיה עבור הבריאה בכלל.

הידע שאתם אמורים לקבל הוא ידע של הבנה. תפקידכם כשחקנים של הבריאה לשאול: מדוע האדם נוצר בבריאה, מדוע עליו לצאת לאוויר העולם במטרה לתקן ומדוע עליו לתקן אם הוא מרגיש שהוא אדם מתוקן וטוב? 

אולם לא תמיד האדם יודע אם טוב לו או לא טוב לו. לעתים אדם אומר שטוב לו, ובעצם הוא מתכוון לומר שהוא פוחד ליצור שינוי של משהו חדש ולא מוכר. 

אתם יודעים שהגעתם לכאן לתקופת השינוי שהחלה משנת 2012, שהיא למעשה הפתח של תחילת העידן החדש. 

בתקופה זו אנשים ונשמות למעשה מחוברים לתהליכים שנובעים מתוך תחושה של שליטה ונשלטוּת המבוטאת בקושי, חסימות ואפילו האנרגיה מראה לכם כאילו שום דבר לא הולך. זוהי תחושה ששולטת באדם וגורמת לו להיות נשלט לתהליכי חושך. לא תמיד האדם מודע לתחושות אלו ולא תמיד הוא מבין מדוע קיים בחיים שלו קושי. הוא אינו מבין מדוע החיים שלו אינם מיטיבים עמו ומדוע הוא חש בחייו תקיעות. אולם מצד שני תחושות אלו מעוררת בו את הצורך לפעול כדי ליצור שינוי.

חלק מכם קיבל הבנות אלו כאשר למד את ההתפתחות הרוחנית, חלקכם נחשפים לכך כעת או ייחשפו בעתיד, כאשר מתוך הסתכלות עתידית של חייכם תבינו שאתם מקבלים משמעות אחרת. 

הנכם אמורים להבין שבבריאה בכל דור ודור ובכל עידן, הנשמות יצרו קשיים ותיקונים, ולמעשה הלכו לאיבוד. אתם כנשמות הגעתם לחיים עם תובנות אלו של תהליכי קושי, מתוך הצורך בידע ובהבנה ומתוך הצמא לשנות למען פריצתכם. זאת כדי ללמד את עצמכם ובעקיפין אתם גם מלמדים את האחרים כיצד להתנהג. 

כאשר אתם מגיעים ללמוד, אתם למעשה הופכים להיות חוד החנית של יצירת תובנות ושל תהליכי שינוי שמדומים לעיתים כמו התפרצות געשית של עשייה. הגעתם לחיים האלה מפני שהנשמה הסקרנית שלכם שלחה אתכם, וזאת כדי שתתפתחו ותפתחו את התודעה שלכם. וככל שתבינו את הדרך שלכם בחיים כך אתם מפתחים את התודעה שלכם שאמורה להיום קודמת לכל. היא זאת שמובילה אתכם אל האושר. 

האושר נבנה מהקשר הטוב בין האדם לנשמה שלו, ואת זה אנו מבקשים ללמד אתכם.

אנו רוצים לספר לכם על האדם. אדם במהות שלו מגיע מ: א-דם. להכניס בו את הדם, את האנרגיה בחיים שלו. אדם גם משול לאדמ-ה. לקרקוע וליישום. 

אדם הוא יציר כפיו של אלוהים, וכפי שכתוב בתורה אדם לא נולד כך סתם. היקום ברא את האדם והאדם ברא אחד את השני, מתוך התפתחות הבנתית של א-דם, ליצור את ה-דם, ליצור את הגנטיקה, ליצור את העברת המידע אחד לשני, וליצור מבחינתכם כאדם את הטעויות. 

היקום ברא את האדם כדי שהכלי שלו, הגוף, יכיל את הנשמה. אולם היקום כאשר ברא את האדם לא יצר בו את הרגש. הרגש נוצר על ידי האדם עצמו. הרגש אינו יציר כפיה של הבריאה, היקום או האלוהים, כפי שאתם קוראים לו. הרגש הוא יציר כפיו של האדם בלבד. 

וכאשר אדם חי במעטה של קושי כל חייו, הרגש הפך להיות המקום הראשון מעבר לכלי שהנשמה אמורה להכיל למטרת התפתחותה. רגישות הנשמה הפכה להיות משמעותית מאוד. כך היא למעשה הדגישה את החשיבות והצורך שלה להיות במקום הראשון, מעבר לחשיבות גוף האדם. כלומר גוף האדם הוא הכלי של הנשמה, ודרכו נוצר צורך האדם בהתפתחות הרוחנית. זאת כדי שהאדם יהיה ער לכל תהליך ולכל עשייה שהוא אמור לעשות בחייו מתוך משמעות, הבנה ודרך. אלו למעשה התיקונים. 

כאשר אדם יצר מתוך חייו את הרגש, הוא יצר את הרגש בתוכו בגלל מוסכמות ובגלל הבדלי מעמדות.

כאשר הבריאה בראה את האדם היא למעשה שלחה אותו לצאת לאוויר העולם. וכך, בדרכו, האדם החל מתוך מלחמת האדם לחוות את מלחמת ה-דם, מתוך תובנות של הישרדות וקיום בחייו.

מתוך אלו הבריאה נקלעה לפתע לידי חוסר הבנה. היא לא ידעה מדוע הרגש פתאום שינה את מקומו, ומדוע התהליך של ההתפתחות הרוחנית (שהיה כה חשוב לבריאה ולמעשה היווה את הסיבה של יצירת האדם וקיומו) הפך להיות במקום השני. וכך מתוך תהליך זה הבריאה הבינה שהאדם הוא זה ששינה את סדרי הבריאה. 

כאשר הבריאה יצרה את האדם היא לא חשבה שהאדם ייצור את התיקונים. עם הזמן היא הבינה שהאדם למעשה שיבש את כללי המשחק של הנשמה מכיוון שהנשמה שלחה את האדם לחיות, לחוות וליצור מצבים. כלומר כוונתה של הבריאה הייתה שהאדם יחיה מתוך תובנות של הטוב ומתוך הטוהר.

והאדם, מתוך היצר ההישרדותי שנוצר לו בחייו, לא הבין מה הם כללי המשחק שהבריאה בחרה עבורו. וכך מתוך הקיום וההישרדות, האדם יצר מתוכו כללי משחק חדשים, כללי משחק שנבעו מתוך תובנות חדשות ששיבשו את כללי המשחק שהבריאה יצרה עבורו. שיבוש זה חזר על עצמו למעשה בכל דור ודור, וכך בכל מאות ואלפי השנים הצטברו מצבים של שיבושים-תיקונים. במקום לתקן, האדם (מתוך חוסר תובנות ומתוך חוסר הבנות) למעשה קִלקל עוד ועוד. 

בבסיס יֵצֶר האדם קיימת תחושת הישרדות. זו יוצרת מתוכו את המלחמה הקיומית שמתחילה במלחמה לאוכל, במלחמה למרווח מחיה ובמלחמה על החיים. וכך, מתוך תהליכים ראשונים אלו, החלו יסודות התיקונים.

בכל הדורות, דרך ההתפתחות של האדם נבעה מקשיים, מחוסר הבנות, מתיקונים וממצבים של קושי, אבל אז המודעוּת אצלו הייתה חסרה. כאשר מודעות חסרה לתהליך כך למעשה נוצרים מצבים של קושי. פירוש הדבר שהאדם מגיע לצמתים, מגיע לחוסר הבנות ומגיע למקומות שהוא אינו יודע מה לעשות. הוא מרים ידיים, חש נשלט לפחדים ולחוסר ההבנה שמתעוררים בתוכו, וכל האנרגיה והכוחניות שהיו חלק מחייו בעברו נעלמות. 

כך יֵצֶר האדם מתחיל את תהליך ההישרדות שלו. מתוך קשיים, מתוך חוסר הבנות ומתוך שיבוש.

ואנו רוצים מכאן, ממקום זה, לומר לך: 

אתה נכנס לקראת עידן חדש, אתה נכנס לקראת הִשתנות ושינוי, ותפקידך, מתוקף היותך אדם ומתוקף היותך יציר בריאה, להכיל בתוכך תובנות חדשות. היה פתוח לקבל וצא לאוויר העולם מתוך הרצון לפתוח דף חדש. 

ואנו, הבריאה הגבוהה, רוצים ללמד אתכם בני האדם:

כיצד לא לעשות טעויות יותר. 

כיצד לקחת את התובנות של חייכם ולהביע עמן משמעות. 

כיצד ליישם את החיים שלכם מתוך תהליכי אור, מתוך תהליכי הצלחה, משמעות וחיבור מתוך הגבוה. 

והבינו: כאשר אתם מתחברים ללמידה ולתהליך התפתחות רוחנית, אתם מראים לבריאה שאתם מוכנים ליצור גם בחייכם וגם בחיי אחרים את הצורך בשינוי.

וצורך זה נועד קודם כול לנשמות סקרניות שרוצות להקשיב ורוצות בשינוי. קיימות גם נשמות סקרניות שצורך זה יתעורר בהן בשלב מאוחר ומתקדם יותר כל תהליך הינו נכון ואין להאיץ באף אדם שמבקש להתעכב. 

אולם המנועים של הבריאה ושל העידן החדש מתחילים להאיץ תהליכים, וכאשר תהליכים מתחילים להיות מואצים ומתחילים לזרום – התפקיד של כל אדם הוא לקפוץ על הרכבת הנוסעת ולדהור איתה לעבר המטרה. 

לכם יש את הזכות הקיומית להיות חלק מהתהליך ראשוני. זאת מכיוון שהנשמה שלכם היא נשמה סקרנית, ויש בה הרצון לדעת. והנשמה הסקרנית שלכם רוצה לצאת לאוויר העולם כדי לגרום לכם שתהיו מאושרים יותר. 

אתם בתוככם ובנשמתכם יודעים שהאושר קיים רק כאשר אתם מחוברים לבריאה גבוהה ומחוברים לידע, כשאתם מחוברים לתובנות גבוהות ורבות שנובעות מהחיבור שלכם עם המדריכים שלכם. כאשר אתם בלמידה ובהתפתחות רוחנית מיישמים, תבינו זאת כאשר כל עבודה וכל עשייה שתעשו בחייכם תמלא אתכם באושר גדול. 

גם עבודה שאתם חושבים שאינה מתאימה לכם ואינכם רואים בה תקווה, תמלא אתכם באושר גדול, וזאת מתוך ההבנה שברגע שאתם מתחברים לנשמה אתם מציתים בתוככם מעין ניצוץ שמוביל אתכם לדרך חדשה ולהתפתחות. וכאשר תחושו שאנרגיה חדשה תיכנס בתוככם, תחושו שאתם חיוניים ומממשים את עצמכם. הדרך שלכם תהיה מובנת מתוך חיבור לאור גדול, מתוך הבנות של דרך חדשה ומתוך כללי משחק חדשים שאנו המדריכים רוצים לתת לכם וללמד אתכם, כדי שאתם בדרככם תדעו גם ללמד אחרים. 

הבינו, הידע שאנו המדריכים רוצים לתת לכם הוא חשוב מאין כמוהו, מכיוון שאין אדם בבריאה שאינו מחובר לתהליך של קושי, אין אדם בבריאה שאינו רוצה לשנות את חייו ואין אדם שאינו רוצה להבין את משמעות האושר. אולם יהיו גם כאלו שיחשבו שידע זה אינו מתאים להם כלל. 

ואנו אומרים לכם: כל תהליך שאתם עושים מתאים לכם מכיוון שאתם נמצאים בעשייה. כאשר אתם עושים, אתם נמצאים בהתפתחות רוחנית, אתם לא עומדים במקום, אתם בתהליך, במימוש ובחיבור להבנות. כאשר אתם פועלים כך אתם לוקחים אחריות על החיים שלכם, אתם קובעים ומובילים את גורל חייכם ומכתיבים לגורל את הדרך. אתם משנים את סדרי הפעולה של הנשמה. כשאתם נותנים לגורל להוביל אתכם אתם הופכים להיות נשלטים, ולא זאת המטרה.

רק כאשר אתם פועלים מדרך האיזון והדרך המוארת, אתם יכולים לתת לגורל להכתיב לכם את הדרך. 

כאשר אינכם מאוזנים, כלומר שהחושך ותחושותיו משתלטים על חייכם ואתם נותנים לגורל להכתיב לכם את הדרך, הגורל יכול ליצור בכם (לצערנו הרב) גם קשיים – כלומר תיקונים.

כלומר, אם האדם רוצה ליצור בחייו תהליכי שינוי, הוא אמור לקחת אחריות על חייו, להתחבר לתהליכי למידה ולהבנות גבוהות ומתוך התפתחות תודעתית ליצור את תהליכי השינוי. 

הבינו, החיים שלכם חשובים לבריאה. אתם, מתוך כר פעולה זה של חייכם, פורצים קדימה. פריצה  זו מתחילה מהרגע שתובנות חדשות נכנסות וחסימות וקשיים מתחילים לרדת אט אט מחייכם. בדרך זו תחושו מעין שינוי אנרגטי של התרגשות לא רק בגוף ובנשמה שלכם, אלא גם בבריאה. הבריאה רואה את התהליך ההתפתחותי של חייכם, שמתחיל לצאת לפועל מתוך הבנות של כללי משחק חדשים שאמורים להתהוות מתוך חיבור נכון להבנות ולאור הבריאה. 

תהליכים אלה מתחילים מרגע זה. 

ואנו רוצים להזכיר לכם את אדם וחווה. אלו קיבלו את חייהם מתוך אנרגיה אלוהית וראשונית שהיוותה מבחינתם התחלה חדשה. אולם הם, מתוך חוסר ידיעה, יצרו את השיבוש הראשון של התיקונים מכיוון שהם (כְּיצר האדם) באו לקלקל. הם לא עשו זאת בכוונה. הדבר נוצר מכיוון שלא היו בהם הבנות כלל כיצד להתנהג. דרכם בתוך גן העדן הייתה מתוך ניסוי וטעייה, מתוך תהליך ראשון שהבריאה שלחה עבורם כדי שיתחילו את חייהם כבני אדם.

ואנו המדריכים, מתוך התובנות שאגרתם בחייכם מכל תקופות הגלגולים ולאור כל הקשיים שחוויתם (לא רק אתם, אלא כל אדם ואדם ביקום), אנו רוצים ליצור בכם תובנות חדשות שידעו לעזור לכם לסיים את כל תהליכי הקושי וחוסר ההבנה שנוצרו בחייכם. כדי שחייכם ועתידכם ילוו מתוך כללי משחק חדשים שאתם יוצרים, מתוך חשיבה ממוקדת שנובעת מתוך כוח המחשבה. רק כך אתם קובעים את גורלכם ויוצרים את כללי המשחק החדשים, ובדרך זו אתם מלמדים את האחרים וגם את הבריאה כיצד להתנהג בתקופה חדשה זו. 

כללי משחק חדשים מתחילים כאשר במחשבה נוצרת מחיקה (Delete). התאים נמחקים, המחשבות נמחקות, וכל שלבי הקושי בחיים נמחקים, ואתם במהות התובנתית שלכם מתחילים את התהליך כדף חדש ונקי, כפי שהבריאה פותחת את העידן מתוך דף חדש ונקי.

הבינו: האדם, בעידן החדש וגם בעידן הנוכחי, יכול לשנות את תהליכי המחשבה שלו כאשר הוא מכניס מודעות ולמידה ובוחר בתהלכי השינוי מתוך צורך מהותי פנימי לתהליכי שינוי. אי אפשר להכריח אדם ליצור שינוי בכוח. תהליך זה אמור להגיע מתוך הרטט הפנימי של האדם למען צמיחתו בלבד. אתם אמורים להתחיל להבין את כללי המשחק החדשים מכיוון שמבחינתכם אלו הן הבנות שיוצרות תהליך. 

ואנו ניתן לכם בכל פעם כלל חדש שיכיל בתוכו תובנות, כדי שאתם תדעו להנחיל אותם קודם אל חייכם ורק אחר כך אל חייהם של אחרים. תפקידכם הוא לקבל מכיוון שהקבלה מבחינתכם היא חלק מצו הנשמה שלכם שאמורה להאיר אתכם מתוך אור גדול.

יצרנו בכם את ההקדמה ואנו רוצים לענות על שאלותיכם ולהבין מתוך הסקרנות הפנימית שלכם כיצד לנתב אתכם לאור הגדול ולמאור של התפתחות.
היו מבורכים.

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867