מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מסר מתוקשר מתוך "ספר החיים" מאת אלינוס

מסר מתוקשר מתוך "ספר החיים" מאת אלינוס

הנכם אמורים להבין עד כמה התפתחות רוחנית הנה חשובה ונכונה בחייכם כבני אדם.
הנכם אמורים להבין שדרך ההתפתחות שלכם מתחילה מתוך עידן חדש ומכלה עצמה מתוך עידן אדמה. 

אותו עידן אדמה יוצר בחייכם משמעות של קושי, חסימות, חוסר הבנות וחוסר תובנות, של תהליכים חסרי הבנה ומשמעות. פניכם מועדות לעבר העידן החדש שיש בו משמעות של תהליכי שינוי, משמעות של צמיחה, של הבנות גבוהות ושל חיבור להתפתחות הרוחנית.
עם הכניסה לעידן החדש, בתהליכי השינוי שכל אדם ייצור בחייו הוא יתחבר לקלות ויחווה את הזרימה. כל אלו שמסרבים בתוקף לתהליכי השינוי ושאין בהם תובנות ייצרו בחייהם את אותו הזעזוע הכאוטי, ויחושו כיצד אותה אדמה ניתקת מעל אותן רגליים אלו שלהם.
 
לא באנו להפחיד אתכם באותן "רעידות אדמה" שעלולות לקרות בחייכם, אולם הננו נותנים רק את אותה התחושה כדי לעורר בכם תהליכי שינוי.
 

אנשים ייכנסו למבוכים סגורים וחסומים, ולא יבינו לאן פונה דרכם. הם יחושו שכל דרך שאליה הם פונים, תיסגר כמו אותו קיר של מוסך שיורד אט אט ונסגר מעליהם.

אותם אלו שהנם בהתפתחות הרוחנית יבינו שכאשר דלת נסגרת בפניהם, דרך חדשה אמורה להיפתח בפניהם, ועליהם למצוא אותה. 

אולם אלה חסרי התובנות יבינו שלעתים כל דרך שהם יחפשו, הדלת למעשה תינגף עבורם כדי ליצור בהם תהליכי חיפוש. וכל אותם אלו שדלתות רבות נסגרו בפניהם יחושו שהדרכים נסגרו בפניהם גם כן. 
הם יחושו צורך בחיפוש מתוך הכאוס שיתעורר בתוך הסולר פלקסוס, מקלעת השמש אשר באזור הבטן שלהם. הם יחושו שמרכזי האנרגיה היוצרים את משולש הזהב – הצ`אקרות של הגרון, הלב ומקלעת השמש – חשים כאוס פנימי חסר תובנות.

אולם אתם, שהכלתם את התהליך של ההתפתחות הרוחנית, הבאתם את האור אל החיים שלכם ויצרתם משמעות. הבאתם את האנרגיה לחייכם מתוך דרך, הבנה והתפתחות שאמורה להאיר את עיניכם לצורך פריצה והאצה קדימה, וחייכם למעשה מוגנים מכל אותם זעזועים כאוטיים שהאחרים יחושו.
הפכתם לחוד החנית של זמן ליניארי קצר זה, מכיוון שהזמן קצר בבריאה, ואין זמן להתעכב יותר. אין זמן להיות שאננים כמו אותה בת יענה שגופה בחוץ וראשה בתוך האדמה. אין זמן יותר בבריאה, הזמן רץ והזמן טס, מבחינת אותה בריאה ומבחינתכם גם כן. לכן, כאשר אתם נמצאים בתהליכי למידה, אותה התפתחות רוחנית למעשה פותחת לכם עולמות נרחבים, יוצרת בכם משמעות.

כאשר ספר חיים ייצור את אותה המשמעות, תחושו כיצד אותו סכר נפרץ, וכיצד אתם והנכם למעשה מביאים אל חייכם שלכם משמעות חדשה ואחרת. אתם הופכים להיות מורים, מורי על ומורי דרך, וכל אותם אלו שנתקלו באותן דלתות חסומות ובאותם המבוכים למעשה יחפשו את אותו הכיוון. ואתם, בידיכם שלכם, לתת את אותו הכיוון ולהיות עמוד התווך של חייכם שלכם, ולהביא אל חייכם משמעות חדשה ואחרת.

לכן עליכם קודם כול לסיים את אותם מחוזות של רגש, לסיים את אותם מחוזות של קושי ושל חושך, ולומר להם שאינכם זקוקים להם יותר בחייכם. זה הזמן להסיר, להשיל, לגרש ולא להתחבר עוד לאותו קושי. 
כל המחסומים נובעים גם מגלגולים קודמים והנם למעשה תיקונים, ועליכם ליצוק בהם משמעות. כאשר טיפלתם בתובנה זו, פתחתם את אותה חסימה בחייכם, ועליכם להגיע להבנות שהגעתם לכאן כדי ללמוד כיצד למגר את אותה החסימה ולומר לחייכם שלכם שאינכם רוצים יותר בחיים שלכם תיקונים. 

דרך החיים שבה אתם בוחרים אמורה להיות מתוך מטרות של הצלחה, של תקווה ושל חיבור גבוה ליסוד המים וליסוד האוויר.כאשר תתחברו לרגש הגבוה תחושו שפניכם מועדות לפריצה אל לציר ההצלחה וציר השפע של חייכם. הנכם אמורים להבין ששפע והצלחה הנם חלק מהתפתחות הנשמה שלכם, כדי להביא את האושר אל בתיכם שלכם, ואל הכלי, שזה הגוף שלכם, שיכיל עצמו לעולם ועד.

אותו ידע חשוב של ספר החיים אמור להיות מתוך השלמות והטוהר, ולא כל אחד מוכן להיכנס לאותה רחבת הריקודים ולהיות הראשון. רק מי שנכנס לראשונה לאותה רחבת הריקודים, הוא המרוויח.

כאשר תיצרו את אותה העוצמה בחייכם תחושו שלמות פנימית ותחושה של הצלחה מתוך דרך כוללת של התפתחות רוחנית שתביע בכם אושר פנימי מכיוון שיצרתם בחייכם שלכם קיום מתוך הנכון.
היו מבורכים. תודה לכם

סדנאות של "ספר החיים" נפתחות לפרטים צרו קשר 0522802867
באהבה

חיותה אפשטיין

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867