מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

שמי חיותה אפשטיין אני מורה, מטפלת, מתקשרת, סופרת ומרצה, מנטורית לתהליכי רגש והצלחה.
במהלך 25 שנים האחרונות סייעתי למאות אנשים להתמודד עם משברים ולהוביל אותם לצמיחה, שינוי והגשמה עצמית. 

מעבירה סדנאות ומעגלי העצמה והתפתחות, פיתחתי 3 ערכות קלפי מודעות ומסרים טיפוליים, כתבתי 9 ספרים ובהם הספר "כאשר הגוף מדבר" שהינו רב מכר שתורגם לאנגלית ורוסית ונמכר באמאזון. (עם ספר זה נמצאים עוד שני ספרים מתורגמים)

הגעתי לעולם הרוח מתוך נפילה רגשית שבה התחלתי לחקור עבור עצמי את הנפילה הרגשית שחוויתי. לא הבנתי איך קורה מצב שברגע אחד הייתי חזקה רגשית, וברגע שני חשתי נפילה קשה ממוטטת ואף מרסקת. מאותו הרגע התחיל מסע החקירות שלי בלהבין את התנודות הרגשיות שחוויתי. מסע שאני חוקרת עד היום שהפך לשליחות שלי

די מהר הבנתי שדרך החקירה האישית שלי אני עוזרת לא רק לעצמי אלא לאלפי מטופלים להבין בעצם מהי אנרגיה? מה קורה בגוף-נפש-נשמה שלנו ברגע שאנו חווים נפילות רגשיות, והחשוב מכל: איך מחזירים את האנרגיה לגוף ולחוש איזון רגשי וכוח פנימי.

הגעתי לעולם הרוחני דרך הרייקי למדתי נטורופתיה כדי להכיר את נושא "הגוף" התמקדתי ברפלקסולוגיה (אגב, דרך המגע במטופלים התחלתי לתקשר), למדתי קינסיולוגיה, גשטלט כדי להבין את נושא ה"נפש-מחשבות" ורק שהתחלתי את לימודי הרוחניים חשתי שהגעתי 'הביתה' כי שם פגשתי את המדריכים שלי ואת הכוח של אנרגית הבריאה. שם פגשתי את נושא "הנשמה" זה הרגע שבו התחלתי לתקשר כחלק מהשליחות שלי, ולהוריד ידע. 

הספרים:

התבקשתי לרכז קבוצת תלמידים מתוך מטרה להוריד ידע בתקשור חי. קיבלתי 88 שעורים נפלאים שקוראים להם "ספר החיים-חיבור לקלות ולעידן החדש", שתפקידם ללמד איך לרפא את עצמנו מתוך האיזון בין הגוף, נפש, נשמה. הידע מכיל כלים אנרגטיים טיפוליים רפואיים נפלאים.

בזמן שהידע ירד חוויתי תאונת דרכים ששיתקה את גופי שנאנק מכאבים. כעסתי על המדריכים שלי שהצטרכתי לחוות את הכאבים הללו כי חשתי שאני הולכת בדרך השליחות שלי, ועושה מה שאני מתבקשת. אך די מהר הבנתי שהתאונה הייתה חלק מהשליחות שלי, והעדפתי לחוות את התדרים המרפאים של ספר החיים על תרופות משככות כאבים. כך נולד הספר הנפלא "כאשר הגוף מדבר" שתורגם לאנגלית ולרוסית.

כשהסתיים הידע של ספר החיים השנה הייתה שנת 2012 התחושה/שמועה הייתה שהעולם הולך להיחרב. אבל כפי שידוע זאת הייתה סברה שגויה. כי מה שהשתבש היו המסגרות כמו עבודה ומערכות יחסים שחוו את השינויים בתדר הרגשי שהביא העידן החדש. כך נולד הספר "משמעות החיים-כללי המשחק של העידן החדש". הידע בן 10 שעורים התקבל בתקשור חי ומלמד מדוע באנו לעולם, ומה עלינו לעשות כדי למצות את עצמנו ולהיות מאושרים.

עם הזמן התבקשתי לאסוף את כל השאלות והתשובות החשובות של ספר החיים ולקבץ אותם לספר נוסף ששמו: שאלות שתמיד רציתי לשאול.

אני זוכרת שבוע שבו תלמידים ומטופלים שלי שאלו אותי את אותה השאלה: "איך אוכל לשמור על איזון בחיים" מבחינתי זה היה טריגר לשאול את ההדרכה את אותה השאלה וכך קיבלתי ידע נפלא בתקשור, שנערך לספר מטפל שנקרא: "לפתוח את הלב להבין ולהתחבר" הספר מדבר על ארבעת היסודות ועל 7 הצ'אקרות מתוך רצון אמיתי של המדריכים לעזור לנו לשמור על תהליכי איזון בחיים. 

קלפים:

העוצמה שבי: שוב קיבלתי הוראה מהמדריכים שלי שביקשו ממני שאקבץ משפטי מפתח שמחזקים את התודעה, מתוך תובנה הגיונית כי ברגע שנתחבר לחשיבה חיובית ניקח אחריות על חיינו, נתחבר לעוצמה פנימית ויהיה בנו הכוח לבטא את עצמנו ולהיות באמת מי שאנחנו רוצים להיות.

החשיבה החיובית ממקדת אותנו להביט על החיים בעיניים רעבות של הצלחה, ונותנת לנו את הכוחות להגיע לשם. בתוך הקלפים רשומים משפטי מפתח שמגיעים מתקשור מיסוד אוויר ותפקידם, ליצור עוצמה פנימית, לתת את העצה הטובה, ואת התמיכה הטיפולית שמייצרת עוצמה פנימית ותהליכי שינוי מהקלות.

קלפי מה זה אומר לך?:  הם קלפים בני 72 תמונות מעוררות השראה יש בהם מילים מדויקות המגיעות ממקום טיפולי של מיקוד מטרה והתבוננות פנימית מרפאה. 

מה ניתן ללמוד מהקלפים:  המסרים בקלפים מעניקים את הכוח למקסם את עצמנו בכל תהליך מתוך הרגש הגבוה בלבד, שמוביל למיקוד והתבוננות פנימית.

ידע זה כוח. וברגע שנעניק לעצמנו ידע. הענקנו לעצמנו כוח, הבנה, אומץ, חיבור לתדר גבוה ומיקוד האנרגיה לתהליכי איזון שמחברים לתדר שפע.

השליחות שלי

להאיר דרך הספרים והקלפים תובנות, טיפולים, כדי שתוכלו למצוא את דרככם למימוש ומיצוי עצמי בדרך של קלות מתוך דרך של אור. 

כי דרך שיש בה חושך מביאה לאדם חושך, דרך שיש בה אור מביאה את האדם אל האור-מתקשור.

אני מחכה לראותכם איתי כדי ללוות אתכם בדרך ליצירת שינוי וצמיחה. 

באהבה

חיותה 

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867