מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

שמי חיותה אפשטיין ואני נטורופתית מתקשרת, מטפלת, מורה ומאמנת רוחנית מעל כ-22 שנה. מורת דרך ומחברת לעוצמה פנימית ואיזון.

הגעתי לעולם הרוח מתוך נפילה רגשית שבה התחלתי לחקור עבור עצמי את הנפילה הרגשית שחוויתי. לא הבנתי איך קורה מצב שברגע אחד הייתי חזקה רגשית, וברגע שני חשתי נפילה קשה ממוטטת ואף מרסקת. מאותו הרגע התחיל מסע החקירות שלי בלהבין את התנודות הרגשיות שחוויתי. די מהר הבנתי שדרך החקירה האישית שלי אני עוזרת לא רק לעצמי אלא לאלפי מטופלים להבין בעצם מהי אנרגיה? מה קורה בגוף-נפש-נשמה שלנו ברגע שאנו חווים נפילות רגשיות, והחשוב מכל: איך מחזירים את האנרגיה לגוף ולחוש איזון רגשי וכוח פנימי.

הגעתי לעולם הרוחני דרך הרייקי למדתי נטורופתיה, קינסיולוגיה, גשטלט ורק שהתחלתי את לימודי הרוחניים חשתי שהגעתי 'הביתה' כי שם פגשתי את המדריכים שלי ואת הכוח של אנרגית הבריאה. זה הרגע שבו התחלתי לתקשר ולהוריד ידע.

הספרים:

התבקשתי לרכז קבוצת תלמידים מתוך מטרה להוריד ידע בתקשור חי. קיבלתי 88 שעורים נפלאים שקוראים להם "ספר החיים-חיבור לקלות ולעידן החדש", שתפקידם ללמד איך לרפא את עצמנו מתוך הבנת האיזון בין הגוף, נפש, נשמה. הידע מכיל כלים אנרגטיים טיפוליים רפואיים נפלאים.

בזמן שהידע ירד חוויתי תאונת דרכים ששיתקה את גופי שנאנק מכאבים. כעסתי על המדריכים שלי שהצטרכתי לחוות את הכאבים הללו כי חשתי שאני הולכת בדרך השליחות שלי, ועושה מה שאני מתבקשת. אך די מהר הבנתי שהתאונה הייתה חלק מהשליחות שלי, והעדפתי לחוות את התדרים המרפאים של ספר החיים על תרופות משככות כאבים. כך נולד הספר הנפלא "כאשר הגוף מדבר" שתורגם לאנגלית ולרוסית.

כשהסתיים הידע של ספר החיים השנה הייתה שנת 2012 התחושה/שמועה הייתה שהעולם הולך להיחרב. אבל כפי שידוע זאת הייתה סברה שגויה. כי מה שהשתבש היו המסגרות כמו עבודה ומערכות יחסים שחוו את השינויים בתדר הרגשי שהביא העידן החדש. כך נולד הספר "משמעות החיים-כללי המשחק של העידן החדש". הידע בן 10 שעורים התקבל בתקשור חי ומלמד מדוע באנו לעולם, ומה עלינו לעשות כדי למצות את עצמנו ולהיות מאושרים.

עם הזמן התבקשתי לאסוף את כל השאלות והתשובות החשובות של ספר החיים ולקבץ אותם לספר נוסף ששמו: שאלות שתמיד רציתי לשאול.

אני זוכרת שבוע שבו תלמידים ומטופלים שלי שאלו אותי את אותה השאלה: "איך אוכל לשמור על איזון בחיים" מבחינתי זה היה טריגר לשאול את ההדרכה את אותה השאלה וכך קיבלתי ידע נפלא בתקשור, שנערך לספר מטפל שנקרא: "לפתוח את הלב להבין ולהתחבר" הספר מדבר על ארבעת היסודות ועל 7 הצ'אקרות מתוך רצון אמיתי של המדריכים לעזור לנו לשמור על תהליכי איזון בחיים. 

קלפים:

ואז שוב קיבלתי הוראה המדריכים שלי שביקשו ממני שאקבץ משפטי מפתח שמחזקים את התודעה שלנו. כי רק החשיבה החיובית נותנת לנו כוח לבטא את עצמנו ולהיות באמת מי שאנחנו רוצים להיות. החשיבה החיובית ממקדת אותנו להביט על החיים בעיניים רעבות של הצלחה ונותנת לנו את הכוחות להגיע לשם. לשם כך הגיעו הקלפים שלי שנקראים "העוצמה שבי" שזה בעצם תפקידם, להעניק לנו את הכוח הפנימי לצור תהליך של שינוי, לחזק את המחשבה שלנו שתתחבר לחשיבה חיובית ולכוח פנימי שמוביל אותנו להיות מי שתמיד רצינו להיות.

המסרים בקלפים מעניקים את הכוח למקסם את עצמנו בכל תהליך מתוך הרגש הגבוה בלבד, ממקור של הצלחה.

כי ידע זה כוח. וברגע שאנחנו מעניקים לעצמנו ידע. הענקנו לעצמנו כוח, הבנה, אומץ, חיבור לתדר גבוה והחשוב מאוד מיקדנו את עצמנו לציר אנרגיה של איזון שמקורה בתדר שפע.

החזון שלי

כך מתוך כל זה נולד החזון והאני המאמין שלי שמבקש להאיר ולהוביל אנשים בידע ובתובנות כדי שימצאו את דרכם למימוש עצמי ולאושר הפנימי שטמון בכל אחד ואחד מהם.

אני עושה את זה דרך טיפולים אישיים, סדנאות, הרצאות, מעגלי העצמה, ודרך הספרים והקלפים שמקנים ידע רב עזרה והכוונה מדויקת, לכמה שיותר אנשים/נשמות לצאת מדרך החושך שיכירו את עולם האור.

כי דרך שיש בה חושך מביאה לאדם חושך, דרך שיש בה אור מביאה את האדם אל האור-מתקשור.

מאחלת לכם חיים שמחים

באהבה

חיותה

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות