מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מהי משמעות אבני הכותל?

שאלה מ"ספר החיים": הסבירו לי על אבני הכותל, האם יש להם משמעות של קדושה?

תשובה: אבני הכותל, הינם למעשה היו האבנים ששמרו על בית המקדש, אותו בית המקדש נחרב, ואותם אבנים למעשה הונחו על ידי יד אדם.
ואותו מקום היווה למעשה את אותה המשמעות של אותו השער, הגדר מסביב. כאשר את שואלת אם למקום יש תהליך של קדושה? אכן כן. מכיוון שאותו אחד היווה זיכרון לאותו בית מקדש עתיק. וכאשר אדם בא ומתפלל באותו מקום שקוראים לו כותל, המקום למעשה הינו פתוח כמו משפך לבריאה גדולה של בקשות, ושל תפילות. מכיוון ששם נוצר פתח אנרגטי של בריאה שיוצרת משמעות של אור ושל דרך. לכן כאשר, את שואלת לגבי האבנים, האבנים אין בהם משמעות, אולם למקום, עם הפתח של התפילה יש מקום אלוהי ועילאי למען תהליך זה. האם הבנת?

שאלה: אתם אומרים שיד אדם הביאה את האבנים האלה? האם הטכנולוגיה אז הייתה יותר חכמה מהיום?

אכן כן. מכיוון שכפי שאת והנך יודעת, לכוח סבל של אדם לא הייתה בו משמעות, ואדם היה כאדם משמעותי שאבד עליו הקלח. ואותם אלו היו בהם חוכמות שאין אצל אותו אדם רגיל, מכיוון שחוכמות אלו למעשה נשארו כחוויה וחוויה רוחנית, ואותם אלו למעשה כאשר ידעו את אותו הידע, סיימו את התפקיד שלהם ועלו למעלה לשמיים, ואותם אנשים למעשה הגיעו לבריאה חדשה. 

אם יהיו באותם חיים, מצבים של אנשים שיבדקו, ינסו להבין כיצד טפלו באותם אבנים, וכיצד לקחו, וכיצד בנו. אותם אלו הינם יצירת כפיים של הבריאה, שתחבר את אותו הידע, לאותו אדם שירצה לקבל את אותו הידע, ואותו ידע הינו בצו הנשמה שלו, והינו למעשה התקשור.

אולם עד היום, אותם אלו אינם הבינו, וגם כעת לא יבינו, את אותו תהליך של: כיצד הובילו את אותם אבנים, מכיוון שהידע הזה, אמור להיות פתוח מתוך בריאה גבוהה של תובנות, ובריאה גבוהה של תקשור, ויש השערות רבות ומרובות לאותו תהליך ולאותו פלא האדם והעולם, אולם כיצד הדבר נעשה אין זה מן המודע.

הננו צופים שבעידן החדש יהיו כאלה שיהיו מחוברים לידע הארצי, ויהיו מחוברים לידע הרוחני, וכך אותו ידע למעשה ישמר וייגרר, וייכתב כידע תקשורי אצל אותם אלו שיש בהם הבנה ותובנה. הביני, אדם שיש בו משמעות של מחקר, של חקירה, הינו למעשה יודע ומביט על אותו תהליך של הבנות גבוהות של: כיצד הדבר נעשה, אולם אותו אחד מפעיל את ההיגיון שלו.

אם ההיגיון שלו יהיה מונחל לתהליך ולדרך של היגיון בריאתי גבוה, אותו תהליך בריאתי גבוה למעשה יצור מתוך אותה המשמעות את אותה הדרך של תשובה.

אולם אדם צריך להיות מחובר לרוח, כדי לקבל את אותו ידע גבוה זה. כפי שאת והנך נקבת באותו מקום, סטון אייג, לאף אחד אין את אותו הידע כיצד הונחו האבנים האלה, אולם אבנים אלו הונחו בעזרת אנשים, בעזרת מחשבה ובעזרת כוח בריאה.

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867