מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

מהי הבריאה שהוקפאה, מהי משמעותה לאדם וכיצד האדם יוכל לצור פיתוח אישי?

לפני שנים רבות כאשר השמיים היו תוהו ובואו וחושך על פני תהום. היקום ראה שקיים כאוס בעולם כולו, וכל אותם ישויות גבוהות כמו אלוהים, יהווה, אלינוס ואחרים. החליטו יחד לעצור את הקשר ההתפתחותי של היקום למטרת שינוי תודעה. כביכול "לעצור" את העולם. הדבר נעשה מתוך הבנה שמשהו בתהליך העולם יצא מכל פרופורציות. זה היה תהליך ההקפאה.

לפני שנים רבות כאשר השמיים היו תוהו ובואו וחושך על פני תהום. היקום ראה שקיים כאוס בעולם כולו, וכל אותם ישויות גבוהות כמו אלוהים, יהווה, אלינוס ואחרים. החליטו יחד לעצור את הקשר ההתפתחותי של היקום למטרת שינוי תודעה. כביכול "לעצור" את העולם. הדבר נעשה מתוך הבנה שמשהו בתהליך העולם יצא מכל פרופורציות. זה היה תהליך ההקפאה.

אותה בריאה שהוקפאה חייתה מתוך מבנה של חושך, אולם יצרו את אותה העצירה בגלל חוסר הבנה שנוצרה עוד מגלגולים קודמים. תפקיד האור היה להאיר לאט לאט את אותה בריאה שהוקפאה מתוך צורך הבנתי של בניה מחדש. עם הזמן כאשר תהליכים בבריאה התקדמו והתקיימו, נוצרו בבריאה תהליכי למידה חדשים שהביאו את אותם נשמות אחרות לצורך תובנות חדשות והארה. לכן הנושא של אותה התפתחות רוחנית חשוב, כי זה מן הקל להקפיא את אותה בריאה שנית.

מכיוון שכאוס נוצר בעולם, אין אנו רוצים להביא את אותו כאוס זה שנית. אנו רוצים מתוך אותה תכנית נשמתית, בריאתית, מחודשת, ליצור את אותו תהליך של הכלה וליצור את אותם המסקנות. לכן כל התובנות של אותם קשיים שאנשים זוכרים בנקודת ההיזכרות מקורם מבריאות קודמות ומגלגולים קודמים, ותפקידנו לקחת את אותם נשמות ולטפל בהם.

הנכם אמורים להבין שביצר האדם קיים הזיק של אותה הבריאה שהוקפאה, של אותו החושך, ואותו הזיק למעשה יוצר את אותם התובנות שאומרות: "אני יודע שהחושך קיים בתוכי, אני לפעמים נכנע לחושך מכיוון שאין לי את הכוח להלחם בו, ואין לי את הכוח להבין מה החושך רוצה לומר לי מכיוון שכוחי יצא מכלל שימוש".

והבריאה אומרת בעידן הזה: "אם כוחך יצא מכלל שימוש, אנו ניקח לך את אותה הנשמה ונכניס אותה בכלי חדש באדם חדש שיצור בה תובנות חדשות ושיתמודד".

תפקיד האדם להתמודד ולתקן מכיוון שאדם הינו כלי השרת של הנשמה, ואם אדם אינו מוכן להתמודד עם התפקיד שניטל עליו נוצר מצב של פיטורין כלומר, פטור מהגוף.

ואותן אמירות של פיטורין אין זה מן הנחמדות מבחינתנו, אלא מתוך התובנות שאתם תדעו, תבינו ותאירו שבלבבכם שלכם יש את הכוח, יש את המשמעות. כי אתם נבחרתם כנשמות להאיר וליצור הארה באותם אלו אחרים שיש בהם את אותו החושך, למען העצמת התהליך.

ולא סתם אתם מבינים את האור של אותו תהליך. מכיוון שאתם עברתם על בשרכם את אותו תהליך של אותו מימוש ואותו יישום, ויש בכוחכם שלכם גם ללמד אחרים כיצד לצאת מאותו חושך לאור. כיצד לצאת מאותם תבניות של אותו הקושי ולהתחבר לתובנות של אור.

למען לא לכלות את הכלי שלכם, והננו דורשים מכם, אין עליכם לאבד את המימוש לחיים שלכם.
בידיכם הכוח לשנות תהליכים, הם אלו שיוצרים את התפתחות האדם והנשמה. מכיוון שאדם יוצר את ההחלטה בידיו שלו. כל אחד מחליט אם הוא רוצה להמשיך את חייו וליצור התחלות חדשות מתוך התפתחות וצמיחה.

אנו המדריכים הגבוהים תפקידנו לצור בכם מצבים של התפתחות ולתת לכם את הכלים כנשמה. אם האדם יבחר ללכת בדרך שלנו הוא ירוויח את האושר בחייו. אם אדם יבחר ללכת בדרכו הוא יצור מצבי קושי. הבחירה וההחלטה בידיים שלכם.

יהיו אנשים שלא יבחרו בדרך ההתפתחות הרוחנית אלו יחושו שבחייהם יש את אותה הקלות. אלו ניחנים באותו תדר התפתחותי שמגיע אליהם כתוצאה מאותם מצבים שהנשמה בעבר לא חוותה קשיים ולא יצרה תיקונים מרובים, לכן היא לא הייתה צריכה לצור זעזועי קושי מרובים, וזאת מכיוון שתהליכי התפתחות רוחנית טמונים בד.נ.א. שלהם. זאת בגלל שכל חייהם אותם נשמות אלו הרחיבו את הדעת, לא שקטו על שמריהם ולא יצרו את אותה תסמונת בת היענה שטומנת את ראשה בתוך הבור. בהם יש את הסנסורים הפתוחים לצורך למידה, ויש בהם את כוח הלמידה. אנו מדברים על אותם אנשים שמחוברים לתהליכי אומץ בחייהם ואינם נותנים לפחד לקנן.

כאשר בני האדם יסיימו תהליכי תיקונים מכיוון שבאמת הגיע הזמן. הגיע הזמן שבני האדם יתחברו לשפע שהבריאה מציעה להם. תהליך זה קורה כאשר משתחררים מאותם הרגשות השלילים שטמונים פנימה, מכיוון שביצר האדם קיים עדיין הספיח שמחבר אותו למצבי חושך וזהו תהליך של התמודדות יום יומית ללא הרמת ידיים כלל.

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867