מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

חוויות מהר שאסטה

קיבלתי תקשור שמדבר על תפקיד האנרגיה והחיבור שלה עם "ספר החיים". שישנה חשיבות גבוהה עבורי ועבור המיידעים של "ספר החיים" לחוש את האנרגיות הללו שאני חווה כעת, כי דרך התקשור שאני עושה למרגלות ההר, אני מעבירה את התדרים גם למי שקורא את התקשור. הוא איננו חייב להיות בהר פיזית – הוא יכול לחוש באנרגיות גם מרחוק, ולהתחבר אליהם דרך התמונות והמילים.

בני סיים מחנה דרך הסוכנות היהודית בארה"ב כמדריך, והחלטנו לנצל הזדמנות ולהצטרף אליו לטיול משפחתי. בהכנות למסלול חשתי צורך לשבץ את הר שאסטה כנקודת ציון נוספת. קראתי רבות על שאסטה ועל האנרגיה שלקריון שנמצאת שם, ואני שמתקשרת עם קריון ב"ספר החיים" חשבתי שזוהי הזדמנות מצוינת בשבילי להיות במקום שמהווה את נקודת ציון האנרגיה שלו.

לא התעמקתי בהסטוריה של המקום ואיזה יישויות נמצאות שם בהר. הגעתי לחוות.

נסענו כל הדרך מסן פרנסיסיקו לכיוון הר שאסטה. כארבע שעות של נהיגה בכביש די משעמם. אני נהגתי. נתתי למחשבה להעפיל בדרכה ולמצוא את החיבור לאנרגיה של ההר. אמרו לי המדריכים: "לכי אחרי הלב שלך הוא כבר יוביל אותך למקום שאת צריכה להיות בו".

התקדמנו לעיירה. ריח של עשן הציף אותנו, הראות הייתה לקויה. ערפל לבן כיסה את השמיים ואת גובה העיניים. לא הבנתי מדוע. כשהגענו לקבלה של המלון התברר שיש שריפה גדולה בהר, ושבוע מתקשים לכבות אותה. יערות של עצי סקויה מדהימים גבוהים כמו אנטנות של תדרים נשרפו.

עלינו על ההר, וערפל לבן של פיח השריפה כיסה את כל מרחב הראיה שלנו. ריח של ל"ג בעומר עמוס בעשן כבד הכביד על הנשימה וגרם למחנק. ככל שניסינו להעפיל לראש ההר. הערפל הלבן חסם לנו את הדרך, את המראות המרהיבים של הנוף סביב ואת מראה ההר בפרט.

התאכזבתי שלא ראיתי את ההר במיטבו. הר שאסטה הגבוה והעוצמתי שבראשו עדיין קרח מהחורף הקודם או אפילו חורפים קודמים. היה עטוף בכסות לבנה של עשן מהשריפה. הראות הייתה לקויה.

קור מקפיא ליווה אותנו. קור חודר לעצמות. לא היינו ערוכים כלל. הגענו כמעט עד הפסגה של ההר יצאנו החוצה וניסינו לחוות את העוצמה של ההר. הרוח והערפל היו כה בלתי נסבלים. חשנו כי התנאים מגרשים אותנו ממהר. בעצם תנאי מזג האוויר גרש גם את כל המטיילים שהגיעו למקום לחוות. התנאים באותם הרגעים היו בלתי נסבלים כלל.

ניסיתי להתחבר להרגיש את האנרגיה עם המקום, חשתי שהחיבור קיים בתוכי זמן רב. בארץ אני מתקשרת עם קריון, הוא ליווה את כל המיידעים של "ספר החיים" מתחילתו ועד סופו.

”ספר החיים" מתוקשר על ידי יהווה ואלינוס כאשר קריון יוצר תובנות של עוצמה ומחבר בין שתי האנרגיות הגבוהות הללו בתהליכי הצמיחה של האדם.

עצמתי את עיני וניסיתי לחוות שוב. ניתקתי את עצמי מתנאי הטבע אולם חשתי שמשהו שם לא נכון. כאילו מגרש אותי למקום אחר, מקום שהוא נעים יותר ועוצמתי לא פחות.

הלכתי אחרי הלב. נתתי לרכב להוביל אותי למקום אחר. לא ידעתי בעצם מה לחפש אבל השלטים ליוו אותי לאגם, למים.

השקט של האגם יש בו משהו ממקד. כאילו הוא מכיל את כל האנרגיות שנשטפות מההר ומחבקות בצורה נקייה את מי שנמצא שם בסביבה. פרסתי שמיכה על האדמה ונתתי לעצמי להיות שם במקום הזה שמכיל עוצמה.

חשתי שזרימת המים מנקה לי את הלב ואת כל המרכזים האנרגטיים. חשתי כיצד אני מקבלת את קרני האור של כל המדריכים שלי, ושל המדריכים של המקום. חשתי שכולם היו שם עבורי. השקט עשה את שלו ונתן את אותותיו לחוויות שלי.

המחשב היה איתי, והאצבעות התחילו לרוץ בדיוק כמו בבית, והקלידו עבורי תובנות של חיים שלמים. לא ידעתי מי מדבר איתי, זה לא היה משנה. המילים היו חכמות התובנות היו עמוקות. אנרגיה שחוויתי הייתה – אחרת. לא יודעת אם זאת ההתרגשות שאני נמצאת למרגלות הר שאסטה, או אם זה הטיול ותחושת החופש והמרחבים. אבל חשתי משהו מוכר מתחבר אלי ומחזק אותי מבפנים.

היום השני – פיללתי ליום יפה והוא אכן הגיע. ריח הפיח של השריפה שהייתה ביער, נמוג. האוויר הפך להיות צלול והשמש חייכה וחיממה. בחרנו אחרי החוויה המקפיאה של אתמול ללכת לכיוון האגמים. חשתי שזה המקום הנכון ביותר בשבילי להיות במקום של המים. חשתי שהמים מנקים ומשילים מתוכי את כל מה שהיה צריך להשיל.

קיבלתי תקשור שמדבר על תפקיד האנרגיה והחיבור שלה עם "ספר החיים". שיש חשיבות גבוהה עבורי ועבור המיידעים של "ספר החיים" לחוש את האנרגיות הללו שאני חווה כעת, כי דרך התקשור שאני עושה למרגלות ההר, אני מעבירה את התדרים גם למי שקורא את התקשור. הוא איננו חייב להיות בהר פיזית – הוא יכול לחוש באנרגיות גם מרחוק, ולהתחבר אליהם דרך התמונות והמילים. אמרו לי:

"אתם והנכם נוגעים כאן באותה אנרגיה של אותו מקום שאתם קוראים לו טלוס, ואותה אנרגיה יוצרת משמעויות של אור ושל צמיחה. אנרגיה שמהווה את אותה ההתפתחות בין העידנים.

ואותם תדרים של אור גדול מייעדים את אותו כוח זה להביע ולצור משמעות מתוך יצירת התפתחות מסיבית שאותו אחד ישות גבוהה קריון שנמצא באותו מקום אנרגטי זה הינו מתקשר את אותו ספר חיים ויוצר מתוך אותו ספר חיים את אותו תוואי של צמיחה.

אותו ספר חיים שיש בו את אותם הלכות שמיים ליישם ולהביע, ומביע את אותם עוצמות אלו שלו מתוך אותו האור. מתוך הכיוון לאותו עידן חדש. מתוך אותה הדרך שמנחילה ומביעה משמעויות רבות תדריות של אור.

כאשר אתם והנכם לומדים את אותו ספר חיים, התדרים של אותו קריון מביעים בו את אותה המשמעות של יצירה והאדרה רוחנית גופנית. אולם ככל שאתם מאיצים את עצמכם לקראת התדר של העידן החדש, האנרגיה שלכם אמורה להיות מתוך אלינוס הגבוה ומתוך אותם יצירות פאר שאתם והנכם מנחילים עצמם מתוך אור גדול והתפתחות משמעותית מסיבית".

לפנות ערב החלטנו לעלות להר. לראות את השקיעה ממהר. האנרגיות שליוו אותנו בדרך היו מדהימות. עננים בצורות שונות התקבצו להם מעל ראש ההר. כאילו מכיילים עצמם עם האנרגיה של ההר ועם האנרגיה של השמיים. כל עיקול של הרכב במעלה ההר הראה תמונה אחרת של עננים. חשתי משיכה בלתי מוסברת לצלם, הבנתי שזוהי תזוזה אנרגטית של הישויות בהר.

הגענו לראש ההר. החניתי את הרכב וראיתי שיש עוד אנשים בודדים על ההר. קול של תוף נשמע באזני. ממש מרחוק ראיתי דמות של אדם שהיכה בתוף וקרא בקול קריאות שמניות שהדהדו סביב. סימני השקיעה החלו לבצבץ בין העננים.

הבטתי לשמים וראיתי שהאנרגיה מסביב להר התקבעה. ענן שנראה כדמות-יישות מוזהבת עם שתי ידיים פרוסות ניצב מעל ההר ולא זז, היא נשארה כך עד שהשמש שקעה, כמעט ללא שום תזוזה. הבטתי בה מוקסמת. התחושה הייתה שישות פשוט עמדה שם ברכה והגנה על ההר ועל כל מי שהיה בסביבה.

החלטתי להתנתק, התיישבתי על הספסל, עצמתי את עיני לרגע להתחבר למדיטציה שלי. אבל מיד חשתי שעלי לפתוח את עיני כדי להפנים את היופי הזה בתוכי רציתי להיות נוכחת, לחוש את הקסם מסביב, ולחוות בכל חושי החיצוניים והפנימיים יחד.

הלב שלי פעם לקולו של התוף שהיכה כהד בתוכי. צלילי קערות טיבטיות מכיוון אחר החלו להסתנכרן עם קולו של התוף. חשתי כיצד אלו מנגנים ומהדהדים את התדרים של ההר בתוכי. מזרזים את תזוזת האנרגיה פנימית. חשתי כיצד הלב שלי והסולר פלקסוס מקבלים את ההדהוד ויוצרים בתוכי משמעות של עוצמה, זו המשיכה להדהד כמה ימים אח"כ, וממשיכה להדהד אפילו כעת כשאני קוראת את המילים שנית.

השמש החלה לשקוע. מראה מרהיב ממרום גובה ההר. צבע השמיים היה כחול כתום וצבעים שבחיים לא ראיתי שמשתלבים ככה בצורה מושלמת. שילוב מרהיב של אנרגיה מעגלית סביבתית.

החל להחשיך, קולות התוף הסתיימו והאנשים החלו להתפזר לכיוון הרכבים שלהם. חשנו צורך לעזוב גם כן.

ירדנו מההר, השמש התחילה להעלם לעבור לעולם חדש. נהגתי לאט לאט. כאילו מיאנתי לסיים את החוויה העוצמתית שחוויתי. בדרך, צבאים עמדו והביטו מבעד לשיחים. כאילו נפרדו מאיתנו לשלום.

חשתי שמשהו שם בהר שאסטה היה חסר אצלי לחניכה ולחיבור שלי עבור ספר החיים. חשתי שהייתי צריכה לקבל את ברכתו של קריון כדי לעורר להעצים שוב את ספר החיים – המיידעים שמתוך עבודה פנימית אישית יוצרים העצמה, התעלות, וחיבור לאנרגיה של העידן החדש.

הבנתי שם את מה ששכחתי מעט. ש"ספר החיים – חיבור לקלות ולעידן החדש" יש לו חשיבות רבה, לבני האדם. תפקידו להעצים את מי שמבקש העצמה. תפקידו להעצים את האדם, ואת המטפל בתוכו, ולתת כלים כיצד להתנהל ולהתמודד בחיים, מתוך עוצמה ותדרים של העידן החדש שיאירו בתוכו.

אני מצרפת את התמונות של ההר והאנרגיה סביב כדי שתחושו גם כן את החוויה.

אני מזמינה את מי שמוכן להיות חלק בתהליכי הצמיחה והשינוי שמתחוללים לאחרונה, ומי שמבקש להתעורר, להעשיר את עצמו בתובנות חדשות, והחשוב מכל לעלות תדר, להתחבר למדריכים, לייעוד, לצו הנשמה שלו, וללמוד את "ספר החיים".

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867