מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

העוצמה שבי

העוצמה שבי

הרגיש לי לפנות בלשון נקבה, אך אם אתה גם מתחבר לנאמר הנך מוזמן לקרואהאם את מרגישה שאת נאבקת בתחנות רוח. האם את חשה שאת נאבקת בסביבה שלך, בזוגיות, במשפחה, בעבודה, שאת משתדלת מעבר לגבולות יכולותייך, ואין לך מספיק כוח לעצמך, האם את חשה שאת חסרת כוחות ואנרגיה כעת אנו בשלהי קבלת האנרגיות של העידן החדש.
 
התחושות שכל אדם חווה אך לא תמיד מודע אליהן, הן עליות וירידות קיצוניות של אנרגיה שמפרות את זרימת החיים. לעיתים גם באגרסיביות. אז זה המסר, הגיע הזמן לעשות עבור עצמך, ולהבין שיש בך את הכוח לעשות את המיטב עבורך.

השלב הראשון מתחיל באיבוד שליטה. אנו ממליצים לך הפסיקי להיאבק והתחילי להקשיב לעצמך. תני לעצמך מרחב שבו את מפתחת את התודעה שלך ונותנת לעצמך אתנחתא בלקבל. פתחי את הראיה המרחבית שלך כדי לראות את הדרך הנכונה לך ולהוביל את עצמך קדימה. עשי זאת ואל תביטי אחור. תשתדלי לא להיות רגשית. חדדי את האנרגיה שלך בלהסתכל אך ורק קדימה, על העתיד, על דברים שאת רוצה וחולמת לעשות. הרפי מהשליטה ותני לעצמך ולאנרגיה שלך להוביל את דרכך קדימה.
האמיני בעצמך, האמיני בקולות הפנימיים שאת חווה אותם בכל רגע, והקשיבי להם. קוראים לזה תקשור. התמקדי במסרים שאת מקבלת, ואפילו כתבי אותם. בטוח שהם ישמשו לך כרעיונות או כתובנות משמעותיות להמשך.
התחילי להוביל דעה. המילה שלך היא החשובה מכל. ברגע שאת אומרת מה שבליבך, את גם מקבלת מסרים חשובים מהסביבה מהבריאה, קוראים לזה שפע.
מקדי את חייך והתחילי להוביל דעה, המילה שלך חשובה. היא חשובה קודם כל לעצמך לחוזקות הפנימיות שלך. ברגע שאת עושה כך, את מתחברת ישירות למדריכים שלך שמחבקים אותך בכל רגע, גם ברגעי הנפילות שלך. הביני רק טוב מחכה למי שמוכן לקבל. רק טוב מחכה למי שמוכן להאיר את דרכו לחיים ורק טוב מחכה לך. הראי לעצמך כמה טוב יש בך וכמה טוב את מוכנה להכיל.
גם אני חוותי את הנפילות האנרגטיות לאחרונה, וכמו תלמידה טובה הקשבתי למדריכים שביקשו ממני ללקט משפטי מפתח חשובים מהספר: "כאשר הגוף מדבר". לא הבנתי למה. אך עשיתי מה שביקשו ממני, וכך שכב לו הקובץ מספר חודשים במחשב, עד שחשתי נפילה אנרגטית מטלטלת שלא הבנתי מדוע היא הגיעה לחיי בכלל. הרגשתי שאני מאבדת מכוחותיי הגופניים והאנרגטיים עד כלות. כמה שזה נשמע מוזר, אך לבריאה יש תוכניות משלה להסביר מהם חשיבותם של דברים, ומהם חשיבות של הוראות מגבוה. אני מאמינה שהדבר נוצר כדי שגם אני יחוש את עוצמת המשפטים על עצמי. משהו בתוכי אמר לי: לכי למחשב לעבוד
חשתי כיצד רטט פנימי מבקש ממני לפתוח שוב את הקובץ של משפטי המפתח שזנחתי זמן מה, ולפתע מתוך תובנות של תקשור, האצבעות שלי החלו לצרף משפטים אחד אל השני ולהפוך אותם למשפטי מפתח חזקים ומחזקים שהפכו לקלפים עתידיים. נתתי לאינטואיציה שלי להוביל את המשפטים שיכתבו מתוך הכוונה פנימית גבוהה, וכך תוך כדי עבודה על הקלפים, מתוך הנפילה האישית הפרטית שלי. הרגשתי כיצד הכוחות האנרגטיים והגופניים שלי חוזרים אלי מיד. הרגשתי כיצד רסיסי נשמה אבודים של כוחות שהלכו לאיבוד מתחברים אלי חזרה כמו במגנט. חשתי עוצמה מוכרת נכנסת בי פנימה, וזה השם שנבחר על ידי המדריכים: העוצמה שבי. כי כך בהחלט חשתי כשסיימתי לעבוד על כל אותם המשפטים. 
גם היום כשאני חשה מאין נפילה אנרגטית קטנה אני פותחת את חבילת הקלפים, שולפת קלף וקוראת באדיקות מה שנכתב בו. קוראת את הקלף שוב ושוב עד שאני חשה שמשהו בי מחלחל פנימה, לעיתים מילות החוכמה של הקלף שואלים אותי שאלה. אני עוצמת את עיני ומתחברת לתשובה שנותנת לי פתרון. אין ספק שהקלפים הגיעו מתוך הכוונה מגבוה. לכוון כל אחד שמבקש לקבל תשובות ואני מאמינה בתוכי שלא חייבים להיות מתקשרים כדי לקבל תשובות. אך אני רואה שזאת הדרך הקלה להתפתח ולקבל תשובות. זאת דרך שלא צריך להתאמץ בה במיוחד, אבל צריך להיות מספיק פתוחים כדי להתמקד ולקבל את הסימנים שהבריאה רוצה עבורנו. 
תפקיד טלטלות האנרגיה לגרום לנו לסיים את תהליכי הקושי כדי שנדע להתחבר עוד יותר טוב לעוצמה שבנו. עוצמה מתחברת לאדם ברגע שהוא מבין את הצמתים החשובים שהוא נקלע אליהם, מתחבר אליהם ומשם הוא צומח. 
צמיחה היא חלק חשוב ומשמעותי שקיים אצל כל אדם. מהמקום הזה של הצמיחה האדם מתחבר לנקודות של אושר בחייו ומשם הוא פועל בהתרחבות של שפע ואנרגיה. צירי שפע מתחברים לבני האדם כאשר המחשבה מחוברת למחשבת אור ולמחשבה שבוראת מציאות חדשה. הנפילות הקטנות שלנו בחיים מערערות את הדרך לעשייה נכונה ולהצלחה, והנפילות הקטנות יכולות להפסק אם יודעים לעצור אותם בזמן. 

באהבה
חיותה אפשטיין

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867