מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

האהבה שלך לא תלויה בדבר. האהבה שלך תלויה בך ברגשות שלך ובאיך שאת/ה מייצג/ת את עולמך הפנימי הרגשי וההתפתחותי

האהבה שלך לא תלויה בדבר. האהבה שלך תלויה בך ברגשות שלך ובאיך שאת/ה מייצג/ת את עולמך הפנימי הרגשי וההתפתחותי

האהבה שלך שיש בה עולם ומלואו ממלאת את גופך, ומביעה בו משמעות של יצירה, של הבנה, ושל קיום בסיסי מתוך עולם חדש שמנקז בתוכו ידע רחב, הבנות וחוויות שיוצרות בך עומק מתוך אור גדול שמעשירות את עולמך.

האהבה שלך לא קשורה לאף אחד ולאף אדם. היא נרקמת מתוך הפנימיות העמוקה שלך בינך לבין עצמך. כמו חוטי שני, קשר אחר קשר נמדדים באותם המרכיבים שיש בהם אור, הבנה, קיום, ותובנות. אלו הם משמעויות של חיים שמבטאים ומפתחים את עולמך הפנימי ואת הרבדים שיש בדרכך לצור.

לא פעם אני רואה את עצמי כניצן קטן שצריכה לשאוב מחדש כוחות ולפרוח הכי טוב שאני יכולה וזאת מתוך מטרה פנימית כמו הנעה סמויה למצוא משמעות בחיים שלי.
לעיתים אני רואה את עצמי כמו גוזל קטן שגדל ופורס את כנפיו ומנסה למצוא חיים חדשים, ציפור שעפה למרחקים ודואה מעל ארצות שונות ולומדת. מתוך תובנות אלו אני חווה חוויות ומכירה כל פעם מחדש בעובדה ש"הבית שלי" הוא המקום שבו החלה התפתחותי הראשונה והתפתחותם של תלמידים רבים, וזאת מתוך מיידעים נפלאים שמחזקים את ההתפתחות הראשונה של האדם. להבין מהם הקשיים שלו ומהם לצמוח. לא לפחד משום דבר אלא להביט קדימה בלבד לעבר הפיתוח האישי.
וכך גם אני באותו תהליך של צמיחה, וגדילה, למדתי להבין את המרחב. למדתי להבין את חשיבותם של דברים, ולמדתי להבין מה הכי חשוב ביקום. שזה האני הפנימי. לראות "אותי" את האדם הנפלא שקיים אצל כל אחד ומה תפקידו בעולם, כי זאת נקודת המקור שמחזקת מיד את הניצוץ הנשמתי ואת הבית הפנימי של כל אחד. זה המקום שבו הנשמה מבינה מתוך תובנה עמוקה שהיא זקוקה לתהליך של שינוי. זה המקום שהעוצמה מתחברת והופכת להיות חלק משמעותי במכלול האיזון של נשמה נפש וגוף.

וזה תפקיד סדנת "ספר החיים" להחזיר את הניצוץ הנשמתי ואת האור לבית הפנימי שלנו. לגוף הפיזי למקום שבו נבין מה קלקלנו בדרך, מה אפשר לתקן, ואיך אפשר לצמוח מחדש מתוך הקלות.

באהבה
חיותה

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867