מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

בחירות

כמו שאתם בוחרים את דרככם, כך דרככם תהייה בחיים, וככל שאותה דרך תהייה מתוך המשמעות של תהליכי צמיחה אותם חיים יהיו מתוך תהליכי צמיחה. כאשר אתם מבינים שיש בתוככם משמעות של עצירה אותם נסיבות יבוטאו בהמשך ויחוו תהליכי דרך שונים. לעיתים יהיו מלווים בקושי ולעיתים יהיו מלווים מתוך המשמעות של תובנה. חיים של אור והצלחה מחכים למי שמבקש לעשות שינוי, ולמי שמבקש להוביל את דרכו עם משמעויות רחבות טווח של חיבור. מהמקום הזה של החיבור אדם יחוש הצלחה בחייו. מהמקום הזה של החיבור, הבנות ומשמעות יחוו דרך חדשה שתביע פליאה תהליכית אפילו בפני אותו אדם עצמו.

שפע מגיע לחייכם רק כאשר אתם עושים ופועלים עבורו. שפע מגיע לבני אדם רק כאשר הנכם ממשים את אותו צו נשמתכם שאומר: עשיה עבור עצמכם, עשיה עבור הבריאה ועשיה עבור אנשים שיש בהם את אותו מערך אנרגטי שמבקש להיות בהודיה.כאשר אתם עושים עבור בני אדם שיש בהם עצירה אנרגטית, הנכם עוצרים את אותה אנרגיה זו שלכם גם כן. לכן חיו מתוך תהליך של מובנות הכלתית, מובנות התפתחותית, ומתוך ידע פנימי זה שיקום ויצור תהליכי פיתוח אישי. תחושו שיש בכם עוצמה והעצמה שנכנסת ומייצרת בתוככם הבנה של עליית תדר.

חושו כיצד הנכם מייצרים את דרככם מעלה, ומתחברים לדרך שלא חשבתם בקירבה כלל. תובנות שההבנה מחברת את דרכה, ומייחדת דרך זו עם תקווה לחיים. אדם שאין בו תקווה – אין בו עשיה לעצמו. אדם שאין בו תקווה – אין בו התפתחות לדרך חייו. ברגע שהאדם מחבר ומייצר תהליכים אלו בתוכו, הינו פוגש את משמעות החיים שמחברת אותו ישירות לאושר, ולאותה תחושת האושר.
הנכם כבני אדם פועלים ללא הרף. הנכם פועלים מתוך תהליכי צמיחה אור ומשמעות, כי הסיבה שהגעתם לעולם היא למצוא את שביל האושר, שהינו המכנה המשותף של כל התהליכים שהנכם עושים.

ולאותו האושר יש רגע מושלם שמפיץ בתוככם תהליכי חיבור והבנות. התחושה היא שהכל זורם בחיים, והכל פועל על מי מנוחות – זהו האושר. זוהי התחושה שעליכם לשאוף אליה. מתוך הבנות אלו של חיבורי על תחושו כיצד אתם עושים ופועלים לאותה המטרה.

אנו מאחלים לכם בהצלחה

באהבה

חיותה

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867