מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

שאלה מתוך סדנת "ספר החיים"

מה היא האנרגיה של אלינוס לעומת האנרגיה של עידן האדמה?

האנרגיה של אלינוס הינה אנרגיה של העידן החדש. וכפי שאמרנו לכם קודם. כל חמשת אלפים שנה מתחלף עידן. 
וכל 5000 שנה מתחלפת הבנה, תובנה ושליט. איננו אומרים שאלוהים יצא לחופש. איננו אומרים שאלוהים יצא לגמלאות. הננו אומרים שאלוהים, אדוני, יהווה נמצא באותו צד זה שלו. הוא אוגר כוחות מחודשים. אוגר תובנות חדשות פורק מעליו את כל אותם ספריות קוסמיות. את כל אותם הבנות. את כל אותם תובנות. את כל אותו קושי שאותו אחד אגר במשך 5000 שנה, עוד מהתקופה שאותו אחד הלך במדבר 40 שנה.

וראו את עצמכם כיום, כיצד אתם והנכם השתנתם. אינכם הולכים במדבר 40 שנה והתובנות שלכם הינם תובנות של חושך.

התובנות שלכם הינם תובנות של חושך כן! אולם אותם הבנות הינם עבודות של רצונות למידה. באותה מצרים העתיקה אותם אלו היו צריכים ללמוד מחדש להכיר מכיוון שאותם אלו היו מעט אנלפאטים אם נקרא להם כך.

ואתם והנכם היום נאורים. לכן כאשר אותו יהווה, אלוהים, אדוני יוצר את אותה ההתחדשות, וכאשר אותה התחדשות ניכרת. אותו אחד לא עזב לעולמים. מכיוון שאותו אחד מתחבר לאותם הבנות גבוהות של אותם דתיים ומאמינים ואותו אחד נמצא חי וקיים ונמצא לעולם ועד, ואותם הבנות אלו הינם כאשר השליט של העידן החדש ששמו אלינוס היה כשליט גם במצרים העתיקה.

וכאשר הוא היה כשליט במצריים העתיקה, נשמתו יצרה את אותו החוזק את אותו הקושי ויצרה באותם אלו בני ישראל את אותו הקושי באותה מצרים העתיקה כאשר בנו את אותם פירמידות.

וכאשר בנו את אותם פירמידות יצרו בהם את אותו הקושי הפיזי הרב כדי שיבינו דרך הפיזי שאותם אלו אינם אמורים להיות במקום הזה יותר.

ודרך הכוח הפיזי מכיוון שכוח תובנתי לא היה להם. דרך הכוח הפיזי, אותם אלו הבינו שנמאס לכם והחלו לחפש אלוהים אחרים.

אולם הננו רוצים להזכיר לך. גם כאשר היו באותו במדבר חיפשו את עגל הזהב, וחיפשו את אותם פסלים. מכיוון שבאותם אלו לא הייתה בהם האמונה. לא הייתה בהם התקווה. לא הייתה בהם התובנה. לא היה בהם כלום.

ואלוהים נזקק שוב ושוב עם אש ותמרות עשן להפיח בהם תקווה. ואותה תקווה זו שאתם קיבלתם פה באותו התדר הינו למעשה אש ותמרות עשן. שבה להאיר לכם את אותו העתיד את אותם עיניים את אותם ראיות גבוהות שאתם והנכם אמורים ללכת בדרך נכונה.

ואתם והנכם לא תלכו במדבר עם אותו אש ותמרות עשן. אולם אתם והנכם בתודעה שלכם, במודעות שלכם, בהבנה שלכם. תתחברו לאותו עמוד האש.

ועמוד האש כפי שאמרנו לכם פעם כאשר אתם תלכו ותביטו מאחור. תאמרו הננו מזכירים לכם: "האם אני הלכתי בדרך הזאת?".

אכן וכאשר אתם והנכם מתחברים לאותה אנרגיה של אלינוס. אותה אנרגיה של אלינוס הינה אנרגיה כפי שאמרנו, ממצרים העתיקה. אולם אל בכם הדאגה לא ניצור בכם את אותה בניית הפירמידות. 
אולם את אותו קושי של אותם הכלה של אותו קושי. כל מי שלא יהיה מחובר לתדר העידן החדש יחוש בה.
האם הבנת?

כן הבנתי אז מה אנו אמורים לעשות כדי שלא נהייה בקושי?
שאלתך יפה. אתם אמורים ליצור את אותם ההבנות, את אותם התובנות את אותם השעורים הגבוהים את אותה הלמידה ואת אותו הרצון לצור התפתחות נשמתית. מכיוון שכפי שאמרנו לכם קודם. אתם והנכם חוד החנית של אותם לימודים אלו. ומתוך חוד החנית יבואו קבוצות רבות אחריכם גם כן.

ויבוא כוח למידה רב שיצור גם באותם הבנות אחרות ואנשים אחרים את אותה ההתפתחות ואת אותה ההתעלות. וכוח הבנתי רב יצור את אותה המודעות והעלאת רף של אותם אנשים אלו שמבקשים להביא ולהביע מתוך החושך את אותו היישום. וכאשר אתם כפי שאמרנו לכם קודם, מביאים את אותה התובנה. שאתם עולים אתם גם מעלים.

ולכן כחוד החנית של אותו ידע זה אתם והנכם מכילים, יוצרים, מבינים, מרגישים ואומרים: "לי זה עזר כולי באמונה ובתקווה שזה יעזור לאחרים".

ובכך מעבר לזה שאתם והנכם יוצרים את אותה המודעות אצל האנשים אתם והנכם גם מתחברים גם אל אותו השפע.

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867