מנטורית לתהליכי רגש והצלחה

נטורופתית, מתקשרת, טיפולים אישיים,
מורה ומאמנת רוחנית, מרצה וסופרת
מנחה מעגלי העצמה

לך אחרי צו לבך
למידה ומודעות הינם המפתח והפתח לעידן החדש
חייה חיים מתוך חיים
בדרך החיים העייפה קיימת נקודת אור

אני מרגישה לאחרונה שינויי תדר האם זה נכון?

אני מרגישה לאחרונה שינויי תדר האם זה נכון?

אנו אומרים כי אמת ויציב באותם תחושות אלו שלך. כאשר את מייצרת את אותם החושים הפנימיים שלך שמיישירים מבטך לאותו עולם, יצרת לך מתוך יצירות משמעותיות את אותה דרך שמחברת בינך לבין אותו עולם גבוה יותר. אותם תדרים שיש בהם את אותם הרטטים מתחברים אלייך, ואל אותה ההילה האנרגטית שלך, שמהמקום הזה מבינה את אותו צורך השינוי באנרגיה.

התהליך הינו חי וקיים אצל כל אדם שיש בו את הרצון להבין את מיקומו בבריאה. התהליך שיש בו את הדרך הנכונה להביט, ולראות כיצד תהליכים קורים. אותו אדם ידע לחוש את אותם התחושות הללו בתוכו למען החיבורים יובנו היטב, כדי שלאותם הרטטים יהיה הביסוס הנשמתי לראות ולהאיר את אותה עוצמת האור האנרגטי אשר בשמיים. אותו אור שמייחד עצמו לתהליכים של התפתחות דגולה.

אותו קשר מניב בין הבריאה ובני האדם יש בדרכו התפתחות שמייחדת עולם חדש. ההבנה שבעליית התדר משפיעה על הגוף הפיזי, ועל הגוף האסטרלי יחד. כך הם בונים מערכת דו קיום מחודשת בדיוק כפי שאתם מבינים את אותה המערכת הזאת שנקראת דו קיום. צריך לשנות דפוסים ולהכיל דפוסים חדשים. כלומר צריך להשיל אנרגיה מיותרת או אחרת ולהכניס אנרגיה חדשה גבוהה יותר או אנרגיה של מדריכים אחרים אשר בבריאה שמבקשים להתחבר באותה נקודת הזמן לאותו הגוף הפיזי. 

אותה חולשה, רעידות, קור, עייפות או כל הגדרה אחרת יש בה מן הנכון לאותו התהליך. לכן קבלו את אותו השינוי בברכה, וצרו עמו את אותה ההבנה של האור הגדול שמניב בעוצמתו דרך חדשה עבורכם. דרך שיש בה הבטה קדימה לתהליכי עוצמה פנימיים, ודרך שמחברת אתכם לאור חדש או אור גדול יותר שמכיל בתוכו את אותם תהליכי הקשבה חדשה. 

הקשיבו לתהליך מתוך הפנים שלכם, ותנו לאותו תהליך את אותו קדמת הבמה למען תכילו את אותם תדרים אלו בתוככם מהנכון. למען תחושו בשינוי שמתהווה בתוככם, ולמען תחושו שעוצמה מייחדת עצמה מתוך תהליך נכון בעולמכם. 

ומהמקום הזה שבו האור מניב והשמש שוקעת. מהמקום הזה תהייה תקומה חדשה של אנרגיה חדשה, של אור חדש, ושל שמש זורחת מתוך תהליך של התפתחות. 

ואנו המדריכים שלך מודים לך על שאלתך.

תוקשר באהבה

חיותה אפשטיין

שתף פוסט זה ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ליצירת קשר

חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות

אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867